Kavoliškio mokyklos-darželio archyvo nuotr.
Prie Dirdų

Mokytojų dienos proga Kavoliškio mokykloje-darželyje vyko profesijų diena. Pirmiausia gėlėmis, eilėraščiais, dainomis vaikai pasveikino savo mokytojus. O ketvirtos klasės mokiniai tapo mokytojais savo mažesniems draugams.

Po koncerto mokiniai apsilankė Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykloje. Čia jie susipažino su suvirintojo, maisto pramonės darbuotojo ir automobilių mechaniko specialybėmis.

Maisto pramonės darbuotojo specialybės mokytoja Žydra Lomakienė kartu su savo mokiniais pavaišino svečius ką tik iškeptais sausainiais, papasakojo apie maisto pramonės darbuotojo profesiją. Berniukus ypač sužavėjo suvirintojo specialybė, su ja supažindino mokytojas Darius Kišūnas, taip pat automobilių mechaniko specialybė, kurią pristatė mokytojas Rimantas Guzikauskas.

Vaikai ne tik stebėjo ir klausėsi, bet ir mokėsi gaminti dovanėlę. Profesijos mokytoja Asta Kiliuvienė pademonstravo ir pamokė, kaip pasigaminti suvenyrą – batukus. Smagu, kad kiekvienas dalyvis namo parsinešė savo rankomis pasigamintą darbelį.

Socialinė pedagogė Silva Piestinienė ne tik lydėjo svečius po mokyklą, žaismingai pasakojo, bet ir surengė konkursą. Vaikai minė mįsles apie profesijas ir gavo prizų.

Dėkojame Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos direktoriaus pavaduotojai Dianai Giedrikienei bei pedagogams už įdomią edukacinę valandėlę.

Sonata STOŠKUVIENĖ
Kavoliškio mokyklos-darželio
direktorės pavaduotoja ugdymui

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie