blank
Organizatorių nuotr.

Nemažai aktorių režisuotų spektaklių

Profesionaliųjų teatrų festivalis  „Vaidiname žemdirbiams“ šiemet prasidės vasario 21 d. 18 val. Valstybinio jaunimo teatro spektakliu „Miego brolis“ ir baigsis kovo 19 d. 18 val. Klaipėdos jaunimo teatro spektakliu „Graži ir galinga“. Iš viso bus parodyti 22 spektakliai. Tarp jų – nemažai  tokių, kuriuos režisavo aktoriai. Tarp jų – Vytautas Rumšas „Scenos iš vedybinio gyvenimo“, Kristina Kazlauskaitė „Piršlybos“ (tai jos, kaip režisierės, debiutas), Kirilas Glušajevas „Terapijos“, Rolandas Kazlas „Pamoka“ ir kiti.

Net keli spektakliai režisuoti Rokiškyje mylimo Aido Giniočio – „Senos damos vizitas“ Kauno dramos teatre, „Revizorius“ – Šiaulių dramos teatre.

Ne vienas darbas – jaunų režisierių, tarp jų ir „Meno forto“ spektaklis, kurį režisavo Eimunto Nekrošiaus mokinė Ieva Kaniušaitė. E. Nekrošiaus mokinio Adomo Juškos pastatytas ir pirmasis festivalio spektaklis „Miego brolis“.

Praėjusios savaitės pabaigoje organizatoriai pranešė, kad susiderėjo ne tik dėl „Meno forto“, bet ir dėl Oskaro Koršunovo spektaklio. Todėl festivalio „Vaidiname žemdirbiams“ pabaigoje – kovo 18 d. 19 val. žiūrovų laukia vienas įdomiausių šių metų darbų Lietuvos teatre „Žmogus iš Podolsko“. Joje vaidina ir mūsų kraštietis, buvęs Rokiškio liaudies teatro režisierius Rytis Saladžius.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments