Obelių gimnazijoje svečiuojasi švedai.

Svečiai į Obelius atvyko kovo 20 d. tai Švedijos Rudbeckianskos gimnazijos abiturientės Madeleinė  Larson, Luisa Nkuna, Elina Aling ir Ema Talbaka. Jas į Lietuvą atlydėjo mokytojos Sara Bergval ir Ana Rytsy. Švedijos moksleivės Obelių gimnazijoje svečiuosis tris savaites: dalyvaus įvairiose (anglų kalbos, muzikos, dailės, matematikos, istorijos, technologijų ir kt.) pamokose, gimnazijos mokinių savivaldos organizuojamose veiklose, mokysis gaminti tradicinius lietuvių patiekalus, susipažins su kiaušinių marginimo tradicijomis, lietuvių liaudies amatais.  Mokytojos iš Švedijos džiaugėsi, kad jų mokiniams sudaryta galimybė susipažinti su Lietuvos švietimo sistema, tradicijomis, mokinių užimtumo organizavimu, mokytojo darbu.

Svečiai jau pabuvojo Lietuvos sostinėje, Vilniaus senamiestyje mišrios lietuvių ir švedų komandos atliko užduotis, aplankė Obelių laisvės kovų istorijos muziejų, susitiko su Obelių seniūno pavaduotoja Aldona Žėkiene.

Obelių gimnazistai džiaugiasi galimybe pasimokyti kartu su kitos šalies mokiniais, susipažinti su Švedijos tradicijomis, pasiekimais, diskutuoti apie mokyklų panašumus ir skirtumus, įgyvendinti naujas idėjas, patobulinti  anglų kalbos žinias, rengti bendras kultūrines programas.

Obelių gimnazijos inform.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie