Savaitės trukmės stovykloje mažieji entuziastai turėjo galimybę susipažinti ne tik su liaudiškomis lietuvių muzikos tradicijomis, bet ir išbandė gausybę kitokios veiklos. Rokiškio verslininkas Audrius Dagys pakvietė vaikus pasimokyti picų kepimo meno, pasigaminti užkandžių ir saldžių desertų. Kitą dieną stovyklautojus į KC atlydėję tėveliai juokėsi, kad po šių pamokų namuose padaugėjo maistą gaminti norinčių šeimos narių. Edukacinius užsiėmimus stovyklautojams pravedė ir Rokiškio krašto muziejaus personalas, mokęs pasigaminti skirtingų formų kvepiančius rankų darbo muiliukus.

Tai, ko išmoko stovykloje, vaikai pademonstravo KC organizuojamų „Vasaronių“ metu. Nepabūgę lietaus ir griaustinio, ketvirtadienio pavakarę į Liongino Šepkos parką susirinkusius rokiškėnus jie kvietė kartu dainuoti, žaisti ratelius, dovanojo žiūrovams dainas ir sutartines. Sužavėtuosius vaikų pasirodymo stovyklos vadovė Jūratė Garnelienė patikino, kad dauguma kanklėmis ar skudučiais grojančių vaikų šiuos instrumentus į rankas paėmė pirmą kartą gyvenime.

Paskutinioji stovyklos diena buvo labai karšta, tad vietoj įprastų diplomų ar pažymėjimų vaikai dovanų gavo po didžiulę porciją saldžių ledų. Paklausti, kokių įspūdžių kupini grįš namo, vaikai vienbalsiai atsakė, jog puikiai praleido laiką, o stovykloje mielai dalyvautų ir kitais metais.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments