blank

Kitąmet švęsime Rokiškio dvaro pastatymo 220-ies metų jubiliejų, todėl muziejininkai nusprendė konkursą susieti su šia istorine data. Tai bus proga prisiminti arba sužinoti apie Rokiškio dvaro statytojų Tyzenhauzų giminę, atėjus dvaro pamatuose atrasti skaičių 1801 bei raides IT ir sužinoti, ką jos reiškia. Ketinančius dalyvauti konkurse muziejininkai kviečia nelaukti paskutinės darbų pristatymo dienos – lapkričio 23-osios, o jau dabar piešti šventę Rokiškio dvare!

Konkurso tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą ir savarankiško darbo įgūdžius, įprasminti 2021-uosius – Rokiškio dvaro pastatymo 220-metį.

Konkurse gali dalyvauti visi Rokiškio rajono mokyklų mokiniai.

Darbai bus vertinami trijose amžiaus grupėse:

I amžiaus grupė – 6–10 metų;

II amžiaus grupė – 11–14 metų;

III amžiaus grupė – 15–18 metų.

Darbai turėtų būti  siunčiami arba atnešami iki lapkričio 22 d., adresu:

Rokiškio krašto muziejus

Tyzenhauzų g. 5, Rokiškis, LT-42115

Vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursui „Kalėdų atvirukas“ .

Iš kiekvienos amžiaus grupės darbų vertinimo komisija atrinks po 5 geriausius (iš viso 15 darbų). Šie darbai bus eksponuojami Rokiškio krašto muziejaus Kalėdų pašto namelyje bei Faceboook profilyje Kalėdos Rokiškio dvare.

Geriausių darbų autoriai bus apdovanoti laureatų diplomais, rėmėjų ir Rokiškio krašto muziejaus atminimo dovanomis. Kviečiami į konkurso laimėtojų pagerbimo šventę dalyviai bus papildomai informuoti dėl renginio vietos ir laiko.

Darbų matmenys 10 x 15 cm (A6 formatas).

Darbe turi atsispindėti šventinė nuotaika Rokiškio dvare.

Konkursui dalyviai turi  pateikti darbus, atliktus akvarele, guašu, flomasteriais, grafinės raiškos priemonėmis ir mišria technika.

Piešti neleidžiama angliniais pieštukais arba kitomis panašiomis priemonėmis.

Nepriimami ir kompiuteriu sukurti piešiniai.

GR inform.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments