Erikas Druskinas.
Erikas Druskinas.

Kultūros centre bręsta dar vienas skandalas – vienam iš folkloro kolektyvo „Gastauta“ vadovų, rokiškėnų mylimam Giedriui Viduoliui, pasiūlyta vietoje pusės etato 0,25. Dėl to tarp „Gastautos“ kolektyvų narių jau kilo pasipiktinimas. Kitos vadovės – Nidos Lungienės centro direktorius Erikas Druskinas kol kas neliečia, tačiau ji jau dabar galvoja, kad „Gastautos“ po tokių reformų laukia nekokia ateitis. Kas, kaip ir kodėl?

Apie tai skaitykite ketvirtadienio “Gimtajame…”

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
10 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Švitras
Švitras
2016 3 rugpjūčio 12:30

Kod4l reikia e. pašto? Aš noriu būti inkognito. Juk kitur to nereikalaujama.

Zosė
Zosė
2016 28 birželio 15:58

Kaip supratau tai naujasis Kultūros Centro vadas tapo “GR” simboliu, nes kiekviename “GR” numeryje jis publikuojamas.

Alina
Alina
2016 26 gegužės 16:46

Jeigu šeimoje yra TĖVAS, tai paprastai jis rūpinasi vaikais, kad jie būtų sotūs, o tada ir jam pačiam padėtų… Lietuvoje, o ir šiuo atveju, kultūros namuose, – viskas atvirkščiai: kutūros namų direktorius berods tam, kad stekentų savo darbuotojus. Kas jūs be jų, direktoriau? Jūs esate niekas vienas sau. Vadinasi, nepakanka vadybinių kompetencijų. Negatyvios emocinės nuostatos vieni kitų atžvilgiu neprideda energijos, kuri taip reikalinga kūrybai. Ar suprantate, kad dirbate rajono žmonėms? Esate matomas. Nuviliate. Tai yra nenaudinga taip pat ir jums….

Aušra
Aušra
2016 21 gegužės 5:00

Jau metai poste eina į pabaigą, o darbų nulis. Tik ir girdžiu – ”turi idėjų”. O kas iš tų idėjų, jei jos taip ir lieka prie kavos puodelio? Papilstyt tuščiai Erikas moka, gal net ir 8 valandas darbe ”atsėdi”, tik rezultato nėra.

Virginija
2016 20 gegužės 10:10

Kilo mintis. Kam Jums ten peštis, pyktis. Sukurkite kad ir Mažąją Bendriją su 10 narių pavadinimu ”Gastauta”. Nuomuosit iš centro instrumentus, drabužius,( jei tik leis kas), o jie jus samdys į šventes. Galėsit liaudiškas vestuves ar tai mergvakarius, ar taip kokius užsakymus vykdyti, sunkiai, bet išgyvensite. Nepakeičiamų nėra, Centro vadovas turi daug idėjų, energingas, ras gerai dirbančių sukurs kažką dar įdomiau, būsit konkurentai, teks pasistengti. Sėkmės visiems, tik nesipeškit. Vadovai, jau nuo įkūrimo kolektyvo algas užsidirbo ir verti pagarbos, nors ir dabar laisvesni ir mažiau dirba, nes viskas jau atidirbta iki smulkmenų. Mūsų papročiai, paveldas, juos saugokim, nes jaunimo neprisikviesite(net… Skaityti daugiau »

Smalsutis
blankblank
2016 19 gegužės 21:11

Perskaičiau laikraštyje abu to puslapio straipsnius ir padariau išvadą, kad Rokiškyje taip pat madinga pasipilstyti pamazgomis per spaudą.

...
...
2016 17 gegužės 22:16

nuo kada ansambliai algas gauna, tamsuoli tu

Etatinis
2016 17 gegužės 17:41

Idomu ka gero nuveike paskutiniu metu tas ansamblis, gal tik algas pasiimdavo

Algirdas Svidinskas
blankblank
2016 17 gegužės 17:29

Šalin rankas nuo mano sukurtos “Gastautos”. Kolektyvą palikau jums, rokiškėnai, o ne kokiems perėjūnams. Jau gana patyčių. Tautos palikimas aukščiau politinių ambicijų…

Smalsutis
blankblank
2016 16 gegužės 20:19

Reikia žiūrėti kiek valandų per savaitę dirba vadovas, tada piktintis.