Rokiškio kultūros centro pramoginių šokių kolektyvas savaitgalį dalyvavo konkurse „Rudens paletė“ Kupiškyje. A. Skruodienės nuotr.

Konkurse dalyvavo apie 160 vaikų iš Vilniaus, Grigiškių, Molėtų, Švenčionėlių, Švenčionių, Kupiškio. Iš Rokiškio į konkursą vyko 13 solisčių, ir visos jos namo grįžo pasidabinusios medaliais.

Vaikų grupėje (6–8 m.) rokiškėnės varžėsi net su 30 dalyvių, ir visos pasirodė puikiai: Rusnė Daugėlaitė (II vieta), Elzė Belovaitė (III vieta), Ela Baravikova (II vieta), Rimeda Stonkutė (III vieta), Austėja Matulionytė (II vieta), Gabrielė Galvanauskaitė (II vieta), Radvilė Cegelskaitė (III vieta), Marija Zavarskytė (III vieta), Monika Pigagaitė (III vieta), Ugnė Seibutytė (III vieta), Emelija Skruodytė (II vieta).

A. Skruodienės nuotr.

Sezono pradžia itin sėkminga seserims Karinai ir Gabijai Zavarskytėms. Mergaitės pasirodė vyresniųjų grupėje, kurioje rungėsi 9–11 m. vaikai, ir iš 10-ies dalyvių buvo apdovanotos: K. Zavarskytė – pirmosios vietos taure, o G. Zavarskytė – super pirmosios vietos taure.

Po konkurso kolektyvo vadovė neslėpė pasididžiavimo savo auklėtinėmis, dėkojo joms bei jų mamoms už pasitikėjimą, sunkų darbą, tikėjimą ir meilę.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie