blank
Eimantas Pakalka, vaidinęs „Pamišėlyje“, jau yra susižėręs ne vieną prizą. Matysim, kaip bus Rokiškyje. Sigito Daščioro nuotr.

Monospektaklis vaidintas du kartus. Žiūrovai, kaip neretai O. Koršunovo pastatymuose būna, sėdėjo scenoje – vos kelios eilės. Todėl ne visi norintieji gavo bilietų. Eimantas Pakalka, suvaidinęs pamišėlį, ko gero, pretenduos į geriausią vyrišką vaidmenį. „Labai stipru“, – sakė ne vienas. Kūrinys apie tai, „kaip paprastas tarnautojas, rodos, net nepastebimas žmogus, staiga gali tapti visa griaunančia, pavojinga visuomenei jėga“. 95,31 proc. žiūrovų spektakliui apie tą visa griaunančią didybės maniją pasakė „ taip“.

Sekmadienį Solo teatras rokiškėnams pristatė „Lietuviškąją Norą“ – Birutės Mar spektaklį Monikos Mironaitės gyvenimo ir kūrybos motyvais. Spektaklis sukurtas kaip dokumentinė mozaika iš Mironaitės laiškų, prisiminimų, dienoraščių, interviu, jos kūrybos vakaruose skaitytų eilėraščių ir pasisakymų, H. Ibseno pjesės „Lėlių namai. Nora“ ištraukų, taip pat Mironaitės amžininkų – dukters Dagnės Jakševičiūtės, Laimono Noreikos, Juozo Baltušio, Prano Treinio, Rūtos Staliliūnaitės, Audronės Girdzijauskaitės ir kitų prisiminimų fragmentų. Už jį  iūrovai balsavo puikiai  – „taip“ pasakė beveik 97 proc. žiūrovų.

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments