Didžiulis dėmesys vadovų komandai

„Mums labai svarbu kokybiškos veiklos, todėl jau balandžio mėnesį suplanavome užsiėmimus ir sutarėme su vadovais. Mūsų komandoje dirbs tik profesionalai: šokio mokytojai Aidas Tijūnėlis (ECHODANCE studija), Inga Pilipavičiūtė-Baltrūnė (ZUMBA studija), kino režisieriai, edukatoriai Andrius Blaževičius ir Mikas Žukauskas, pasakų kūrėja Neringa Tik, aktorinio meistriškumo užsiėmimų vedėja Violeta Mičiulienė, vokalo pedagogai Povilas Meškėla ir Indrė Launikonytė“, – vardijo projektų vadovė Vaiva Kirstukienė. Pasak organizatorės, kasmet prie vadovų komandos prisijungia nauji žinomi žmonės. Ne išimtis ir šie metai.

Stovykloje „Judėk laisvai“, kurioje vyks įvairūs šokio užsiėmimai, debiutuos A. Tijūnėlis (ECHODANCE studija, Utena) ir Aušra Laukaitytė (Rokiškis), o „ZUMBA by Inga“ instruktorė I. Pilipavičiūtė-Baltrūnė (Rokiškis) užburs ne tik šokio ritmu, bet ir vakaro atrakcijomis. Rytais stovyklautojai mankštinsis, ugdys komandinio darbo įgūdžius, vyks sportinės rungtys.

Stovykloje KINO PAMOKOS vaikai kurs trumpametražinius filmukus. Jie dirbs su tikra kino kūrimo technika, mokysis rašytis scenarijų, piešti kadruotes, režisuoti, filmuoti, vaidinti, montuoti. Filmukai bus parodyti tėvams. Užsiėmimus ves kino režisieriai A. Blaževičius ir M. Žukauskas. Aktorystės paslapčių mokys Violeta Mičiulienė ir Neringa Danienė.

Stovyklos „Kūrybiškos dienos“ dalyviai ne tik klausysis pasakų, bet ir patys jas kurs. Kiekvienas taps pasakos herojumi, mokysis rašyti knygą, ją iliustruoti. Stovyklautojai gamins meno skulptūras iš natūralių gamtos medžiagų, maudysis, šoks ir žiūrės filmus. Užsiėmimams vadovaus pasakų kūrėja Neringa Tik (Panevėžys), floristė Monika Pumputytė (Kaunas), o laisvalaikį organizuos I. Pilipavičiūtė-Baltrūnė (Rokiškis).

Stovykloje „Kuriu ir mokausi…“ laukiami jaunuoliai nuo 15 metų. Stovyklautojai kartu su vadovais atliks praktines užduotis. Vyks kūrybinės veiklos, dainavimo, aktorinio meistriškumo tobulinimo pamokos. Dalyviai susipažins su scenos meno pagrindais. V. Mičiulienė ves aktorinio meistriškumo laboratorijas. „Didžiuojamės vokalo pedagogais, tai pripažinimą pelnę profesionalaus meno atstovai – pedagogas Povilas Meškėla (Vilnius), dainavimo pedagogė, muzikos terapijos magistrantė I. Launikonytė (Vilnius), muzikos edukologė Rasa Šakalienė (Rokiškis)“, – sakė V.Kirstukienė. Taip pat vyks muzikos terapijos ir muzikiniai vakarai. Organizatoriai ruošia stovyklautojams ir daugiau iššūkių bei siurprizų.

Visų šių stovyklų metu pirmąją pusę dienos suplanuoti kūrybiniai užsiėmimai ir veiklos su vadovais, kitą pusę – aktyvus laisvalaikis: šokiai, fizinė veikla, kūrybiškumo, karaokė, kino vakarai… Vaikai mėgsta kurti, eksperimentuoti, piešti, rodyti iniciatyvą. Jiems svarbu demonstruoti savo gebėjimus, sulaukti dėmesio ir būti įvertintiems.

Vietų skaičius ribotas

Stovyklos vyks Kriaunų kaimo turizmo sodyboje „Sartakampis“. Kaina – nuo 140 iki 160 eurų. „Svarbiausia – didžiulis noras ir motyvacija. Šios stovyklos – unikali galimybė tobulėti, praplėsti kultūrinį akiratį, atrasti talentus ir juos tobulinti. Tad jei norite prisijungti ir įsitikinti stovyklų nauda bei galimybėmis, nesnauskite, registruokitės jau dabar“, – kvietė „Kultūros inovacijų“ projektų vadovė V. Kirstukienė. Mus vienija bendri tikslai ir norai, todėl esame lyg didelė šeima – susidraugaujame, sunkiai išsiskiriame ir pažadame susitikti kitais metais.

Projektą iš dalies finansuoja rajono savivaldybė iš Vaikų ir jaunimo socializacijos programos, remia AB „Rokiškio sūris“ ir UAB „Lašų duona“. Informacinis rėmėjas „Gimtasis Rokiškis“.

Registruotis
el. p. kulturosinovacijos@gmail.com,
tel. 8 618 02 647

Lidija VARNELYTĖ

Užs. 748

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie