Mokytojų dienos proga švietimo bendruomenę sveikino Rudolfo Lymano muzikos mokyklos orkestras.
Mokytojų dienos proga švietimo bendruomenę sveikino Rudolfo Lymano muzikos mokyklos orkestras.

Tarptautinės mokytojo dienos proga tradiciškai rajono švietimo bendruomenė rinkosi Rokiškio kultūros centre. Raudonas kilimas, pučiamųjų orkestras ir sienelė fotografuotis, padaryta iš  vaikų piešinių – tokias staigmenėlės parengė mokytojams centro darbuotojai.

Pirmą kartą Mokytojų dienos minėjime buvo tiek mažai pedagogų. Gal Rokiškyje per daug švenčių? Gal reikėjo samdyti profesionalius muzikantus, o ne Rudolfo Lymano muzikos mokyklos jaunuosius muzikantus? Gal mokytojų bendruomenė taip protestuoja  prieš mažus atlyginimus?

Kaip manote, kokios tokio mažo aktyvumo priežastys.

Mokytojo diena Rokiškyje.
Mokytojo diena Rokiškyje.

Šventėje koncertavo Rudolfo Lymano muzikos mokyklos ir Rokiškio choreografijos mokyklų moksleiviai. Rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Valerijaus Rancevo ir Švietimo skyriaus vadovo Aurimo Laužadžio padėkos raštais už pedagoginės bendruomenės interesų atstovavimą, aktyvią visuomeninę veiklą, iniciatyvumą, moksleivių rengimą olimpiadoms, sporto varžyboms apdovanoti 38 rajono mokytojai.

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
organizatoriaiSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
organizatoriai
organizatoriai

Renginį organizavo švietimo skyrius ir švietimo centras. Meninę dalį parengė Rokiškio choreografijos mokykla ir Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokykla. Piešinių sienelė – tai Rokiškio rajono pradinių klasių mokinių piešinių parodos „Tau, Mokytojau!“ darbai. Kultūros centras suteikė renginiui patalpas ir dovanojo Mokytojams siurprizą – loteriją (10 kvietimų į kultūros centre vyksiančius renginius). Ačiū visiems dalyvavusiems ir organizavusiems!

Smalsutis

20 foto labai gera vieta pasirinkta.