blank
Rugsėjo 12–17 d. po penkerių metų pertraukos Rokiškyje vėl vyks XI tarptautinis medžio drožėjų pleneras „Improvizacijos Liongino Šepkos gyvenimo ir kūrybos temomis“. Krašto muziejaus archyvo nuotr.

Sukurs ir aikštelę vaikams

Rugsėjo 12–17 d. po penkerių metų pertraukos Rokiškyje vėl vyks XI tarptautinis medžio drožėjų pleneras „Improvizacijos Liongino Šepkos gyvenimo ir kūrybos temomis“. Jis skirtas kryždirbystės populiarinimui ir sklaidai. Krašto muziejaus direktorės pavaduotoja Dalia Kiukienė sakė, kad plenere drožybos amatą demonstruos 10 drožėjų iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos, žiniomis apie lietuvių liaudies meną dalinsis menotyrininkė Jolanta Zabulytė ir skulptorius profesionalas Kęstutis Krasauskas – plenero kuratorius. Stebėti kūrybos proceso muziejininkai kviečia ne tik rajono moksleivius, tautodailininkus, bet ir į Rokiškį atvyksiančius turistus. Rugsėjo 17 d. skulptūros bus statomos Rokiškio miesto L. Šepkos parke, o 17 val. vyks plenero uždarymas.

Pagrindinė šių metų tema – šv. Jurgio improvizacija pagal L. Šepką. „Planuojama sukurti smagią aikštelę vaikams, taip pat papildyti „Paukščių sodą“. Numatyta plenero metu sukurtus darbus statyti aikštelėje šalia „Puokštės Rokiškiui“, – sakė D. Kiukienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments