Nijolės Čirūnienės ir Ramūno Traškino duetui pavyko aplenkti daug konkurentų – spektaklis „Pabezdėk po jazminais“ tapo laureatu. Bajorų kultūros centro archyvo nuotr.

XXIV Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų apžiūroje-šventėje „Atspindžiai“ puikiai įvertintas  Bajorų (Rokiškio kaim. sen.) mėgėjų teatro „Šnekutis“ parodytas spektaklis „Pabezdėk po jazminais“ (pagal Daivos Čepauskaitės pjesę „Pupos“). Į redakciją atskubėjusi Bajorų kultūros centro specialistė kultūrai Dalia Ziemelienė pasidžiaugė: „Smagu, kad mes iš 35 kaimų ir miestelių kolektyvų tapome laureatu – įvertinti trečiąja vieta. Tai didelis paskatinimas ir spektaklyje vaidinantiems dviem aktoriams – Nijolei Čirūnienei bei Ramūnui Traškinui.“

Spektaklį režisavo Bajorų lėlių teatro „ČIZ“ komanda.

Laureatais tapo ir į geriausių mėgėjų teatrų dešimtuką (miestų ir rajonų centrų grupėje) pateko Rokiškio kultūros centro liaudies teatras su spektakliu „Aš tave užmiršau“  (rež. Eligijus Daugnora). Jame  vaidina devyni aktoriai. Spektaklis taip pat pastatytas pagal D. Čepauskaitės pjesę.

Kuo dar išskirtiniai šie pasiekimai? Pasak D. Ziemelienės ir E. Daugnoros,  abu teatrai ir taip žinomi Lietuvoje, tačiau tokie laimėjimai atveria platesnes gastrolių galimybes. Be to, liaudies teatro kolektyvas tikisi būti nominuotas ne vienoje kitų metų mėgėjų teatrų apdovanojimų „Tegyvuoja teatras“ kategorijoje.

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie