Miuziklas „Eglė žalčių karalienė“ su Mantu Jankavičiumi ir Aiste Smilgevičiūte Rokiškyje žiūrovų lauks per miesto gimtadienį. Rokiškio kultūros centro nuotr.

Į puotą kvies Rokas

Renginiai jau suplanuoti. Jie vyks rugsėjo 21–22 d.

Rugsėjo 21 d., šeštadienį, 13 val. viešojoje bibliotekoje – Juozo ir Alfonso Keliuočių palikimo studijų centro forumas. Veiks Rumunijos fotografo Sorino Onisoro darbų paroda „Amžinasis Rumunijos kaimo grožis“.

15 val. Laisvės ir Respublikos gatvių sankryžoje numatytas XV Rokiškio langinių tapymo plenero darbų pristatymas. Ten pat vyks ir Tyzenhauzų paminklo kapsulės įmūrijimo ceremonija.

16 val. – medžiotojų trofėjų parodos atidarymas Medžiotojų ir žvejų draugijoje. Tuo pat metu mugė ir atrakcionai prasidės prie Krašto muziejaus. Ten pat 17 val. startuos Lietuvos elnių kvieslių čempionatas. Kultūros centro direktorė Vaiva Kirstukienė sakė, kad jį rengia Medžiotojų ir žvejų draugija, toks renginys, turintis tam tikrą specifiką ir reikalavimus, vyks pirmą kartą. „Medžiotojas Rokas organizuoja puotą, todėl labai tiks ir elnių kvieslių čempionatas. Tam registruojasi ragų pūtikai. Vyks konkursas, bus teisėjai, o finale grafas Tyzenhauzas teiks apdovanojimus nugalėtojams“, – idėją pristatė V. Kirstukienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
zmogus su negalia Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
zmogus su negalia
zmogus su negalia

3 valandos stovint. vaikai,senjorai,neįgalus,žmones su antsvoriu- miesto gimtadienis ne jums. tegyvuoja Spartos valstybe-Rokiškis. mes antraeiliai miesto gyventojai,gimtadienis ne mums.