blank
Asmeninio archyvo nuotr.

„Startas“ – paskutinį kartą

Rugpjūčio  20 dieną  prie Rokiškio ežero planuojamas vienos dienos festivalis jaunimui „Vasaros naktys, mūsų naktys“. Jo metu numatytos edukacijos, mokymai, pramogos ir koncertai, ir RKC gavo finansavimą iš Lietuvos kultūros tarybos – 4700 eurų ir iš Rokiškio savivaldybės – apie tūkstantį eurų

Kitas penktą kartą vyksiantis festivalis – šiuolaikinio meno „Startas“. V. Kirstukienė mano, kad festivalis vyks paskutinį katą. Taip jau yra, kad kai kurie projektai turi pradžią ir pabaigą. Neužaugino šis festivalis auditorijos. Ko gero, esam ta periferija, kurios nesudrebinam šiuolaikiniu menu, nors keitėm datas ir vietas“, – sakė direktorė.  Tačiau šiemet pirmąją rugsėjo savaitę „Startas“ dar vyks. Jam gauti 5000 eurų . Už juos, jei nebus atšaukta dėl pandemijos, numatomos  edukacijos ir mokymai su choreografijos mokykla, kinas ir įvairių modernių renginių akiai ir ausiai.

Interrampai, L. Šepkos ir tremčių atminimui

Taip pat lėšų laimėjo ir tradicinis tarptautinis mėgėjų teatrų festivalis „Interrampa“. Tam numatyta   4600 eurų ir šią minutę, anot V. Kirstukienės, „Interrampa“ planuojama su užsieniečiais.

Dar 4000  eurų laimėjo bendras režisierės Neringos Danienės ir Rokiškio krašto muziejaus projektas apie dievdirbį Lionginą Šepką. V. Kirstukienė sakė, kad  projekto esmė – modernus spektaklis bei šepkiško dizaino videoinformacinis terminalas Liongino Šepkos parke. Visa tai skirta L. Šepkos ekspozicijos Rokiškyje atsiradimo penkiasdešimtmečiui.

Kultūros taryba lėšas taip pat skyrė N. Danienės spektaklio apie tremtį „Svetima žemė“ sklaidai.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments