Rokiškio verslo klubo narys Dalius Trumpa ir prezidentas Irmantas Tarvydis bei Rokiškio krašto muziejaus direktorė Nijolė Šniokienė džiaugėsi pavykusiu Kalėdų rezidencijos projektu. V. Kazlausko nuotr.

Vakar pavakare į Rokiškio krašto muziejų aptarti Kalėdų rezidencijos projekto rinkosi jo vykdytojai: Rokiškio verslo klubo (RVK), nevyriausybinių organizacijų, spaudos atstovai, muziejininkai. Susitikime dalyvavo ir Seimo narys Raimundas Martinėlis.

Krašto muziejaus direktorė Nijolė Šniokienė džiaugėsi projekto sėkme. „Nuo Kalėdų rezidencijos atidarymo iki gruodžio 31-osios mus aplankė daugiau kaip 14 tūkst. žmonių. Į šį skaičių įtraukti tik tie lankytojai, kurie dalyvavo edukacinėse programose ar užsuko į Senelio Kalėdos rezidenciją. Labai gaila, tačiau negalime suskaičiuoti, kiek žmonių vakarais ateidavo prie eglutės. Manau, skaičiai būtų įspūdingi, – sakė direktorė. – Mums, muziejaus darbuotojams, buvo labai gera matyti laimingus, besišypsančius žmones. Čia nutiko tokių istorijų, kurios kai kuriems lankytojams išliks ilgus metus: piršlybų, pasimatymų, netikėtų susitikimų.“

Pasak direktorės, aplankyti Kalėdų rezidencijos buvo atvykusi mokinukų klasė net iš Gargždų. Daug sulaukta svečių iš Daugpilio (Latvija). Šie labai džiaugėsi atradę nuostabią vietą ir puikių edukacinių užsiėmimų.

Visi susitikimo dalyviai juokavo, kad reikėtų surasti vadybininką, kuris šiųmetėms Kalėdoms sugebėtų susitarti su Dievuliu dėl geresnio oro. Tai, ko gero, buvo didžiausia pernykštės šventės problema, deja, visiškai nepriklausiusi nuo organizatorių norų.

Jaukus pasibuvimas ir projekto aptarimas baigėsi padėkomis. Muziejaus direktorė padėkojo RVK ir kitiems prisidėjusiesiems prie projekto įteikdama padėkas ir CD nuotraukų albumą. Neliko skolingi ir verslininkai. RVK prezidentas Irmantas Tarvydis džiaugėsi, kad jų idėją palaikė ir nuoširdžiu darbu gelbėjo nevyriausybinės organizacijos, ūkininkai. „Esame labai dėkingi visiems muziejaus darbuotojams, kurie visą darbą darė ne pareigos vedami, o su ugnele širdyje“, – įteikdamas padėkas ir dovanas sakė I. Tarvydis.

Per įgyvendinto projekto aptarimą kalba sukosi ir apie tolimesnius planus. Muziejininkai pasiūlė idėją iš virvių, kuriomis buvo papuošta eglutė, muziejaus parke sukonstruoti daugybę sūpynių. Žinoma, sūpynėms pakabinti reikia technikos. Verslininkai pažadėjo padėti.

Prie Dirdų

7
Rašyti komentarą

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Tas patsto RitaiRitaAš pasipiktinus vietineiSimas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Tas pats
Tas pats

Kaip pyktis, pavydas ir pasipūtimas gali sumenkinti gražią idėją, -nuostabų renginį. Labai sveika; VK, pamatė, kiek kainuoja suorganizuoti renginį nuo A iki Z. O būdavo taip paprasta, numeti porą šimtų eurų ir puikuojiesi, koks esi dosnus rėmėjas. Kaip visi tau lankstosi ir dėkoja. Pasijuto vyrai, kad gali ir patys tai padaryti ir dar geriau. Labai sveika, kai patys prašinėjo pinigų, pamatė, kaip tai nesmagu. O juk davėjas, gali duoti, gali ir neduoti. O jeigu duodi, tai pasitikėk, tokia yra pagrindinė aukos misija. O rėmimas, tai jau sandoris, kur abiems gerai. Kaip matome net ir paskutinis tašką padėjo, persuktais veidais, trys… Skaityti daugiau »

to Ritai
to Ritai

Jums skaudu ,kad esame dėkingi už gražią šventę?Be pinigų nebūtų ir šventės.

Rita
Rita

Geriau padėkokit tiems žmonėms, kurie idėjo darbo daug, pynė, šalo lauke…bet kur čia tau, svarbiausia Tarvydis , kaip visada..ne jūs tą grožį sukūrėt, gal tik jūsų pinigai ir tiek

Aš pasipiktinus vietinei
Aš pasipiktinus vietinei

Taip, nesiginčysiu, visų įdirbis didelis. Bet kai vos ne visus metus būna garsinama ir kviečiama atvažiuoti susitikti su PAČIU Lietuvos Kalėda, nepuoli ieškoti info ar tai ne Melas. Ir galima čia vartyt kaip nori, bet komercija akivaizdi. Ir kai sugebama apgaudinet ir per kaledas….

Simas
Simas

Nežinau, ar čia patys svarbiausi organizatoriai… ( čia gal tik pinigų davėjai ) Juk buvo žmonių kurie daug dirbo rengiant šį reginį.
Juk buvo ir įdujos sumanytojai, renginio režisieriai, šokėjai, pynėjai, pinigų davėjai, kepėjai ir t.t. Turbūt ne tarvydis ir trumpa viską padarė ???
Pasidžiaukite ir paprastais žmonėms ir organizacijoms. O renginys kaip renginys, smagu, kad Rokiškėnai turėjo kitonišką eglutę. Ir nieko čia tokio, Lietuvoje apvažiavau dvylikos miestų eglutes, Rokiškėnų eglutei iš dvylikos duočiau kokius 6-7 balus.
O įdėję tikrai labai gera. Mieli organizatoriai, verslininkai, pažiūrėkite i šį reiškinį plačiau,……

Vietinė
Vietinė

kas skaityt lietuviškai nemoka, tam ir kyla visokių problemų. Aiškiai gi parašyta „Vyriausiojo Lietuvos Kalėdų Senelio įpareigotas Senelis Kalėda lauks Jūsų Kalėdų rezidencijoje muziejaus darbo metu“ (citata iš muziejaus svetainės). Taigi, Bagdono tikrai nebus. O rezidencijų daugybė, sostinių ir kt. taigi galima ramiai važiuot kur nors kitur ir nesigadinti (bei kietiems negadinti) šventės ir pošventinės nuotaikos.
Nes kas jau kas, o muziejininkai pasidarbavo iš peties.

Aš pasipiktinus
Aš pasipiktinus

Kažin ar mums vieniems taip nepasisekė, bet svečiams iš Anglijos norėjom parodyti lietuviškąjį. Senelį Kalėdą, bet nuvykę radome jo pakaitalą ir dar labai nevykusį :(. Pasakė, kad tikrasis ne visada būna, labai užimtas ir tt… Liūdna, bet komercija net tokiuose dalykuose ir nėra čia ko džiūgaut ir skambiai girtis muziejininkams ir verslininkams, nes panašių,, rezidencijų,, Lietuvoje ne vieną buvo….