blank
Eligijus Daugnora. Redakcijos archyvo nuotr.

Rusų dramos teatro spektaklis KALNIUKAS pagal A. Žitkovskio pjesę turi gausybę privalumų, dėl kurių šį pastatymą tiesiog būtina pažiūrėti. Visų pirma, dėl pačios pjesės, kuri užpernai pripažinta geriausia Rusijoje. Visų antra, dėl jaunos iš Latvijos kilusios režisierės L. Surkovos, kurios pavardė gal dažnam ir nieko nesako, bet garsių Maskvos teatrų, kuriuose ji dažniausiai stato spektaklius, sąrašas įspūdingas: Tagankos teatras, V. Mejercholdo centras, teatras DOC. Visų trečia, spektakliui choreografiją kūrė Gytis Ivanauskas. Ir ketvirta – tai šiuolaikinė komedija, kurios tikrai nevaikiškas veiksmas vyksta vaikų darželyje.

Spektaklis kovo 1 d. 18 val.

Klaipėdos dramos teatras visais laikais garsėja gerais aktoriais. Mariaus Pažerecko režisuoto Žano Anujo EURIDIKĖS pastatymo aktorių ansamblis irgi labai įdomus. Spektaklyje greta vyresnės kartos aktorių Eglės Barauskaitės, Kazimiero Žvinklio vaidina Vaidas Jočys, Simona Šakinytė, Jonas Baranauskas. Antikinė Orfėjo ir Euridikės legenda – viena gražiausių ir tragiškiausių meilės istorijų. O Žanas Anujis – mano mėgstamiausias prancūzų dramaturgas – mokėjo tokių istorijų veiksmą perkelti į šiuolaikinį pasaulį.

Spektaklis kovo 3 d. 18 val.

Airių dramaturgo Martino McDonagho pjesė PAGALVINIS Lietuvoje populiari. Jos scenines interpretacijas jau režisavo ir Jonas Vaitkus (Vilniaus jaunimo teatre), ir Gintaras Varnas (Kauno kameriniame teatre), tad gali būti, kad kažkas matė šiuos pastatymus. Bet tik dar įdomiau, kaip šią „kietą“ vyrišką kriminalinę istoriją parodys Keistuolių teatras ir režisierė Ieva Stundžytė. Tuo įdomiau, kad tokios sunkios istorijos šiam teatrui nebūdingos. Pjesė tikrai subalansuota vyrams, bet žiūrėti galės ir moterys, jeigu tik turi 16 metų. Nes tai tikrai spektaklis N-16.

Spektaklis kovo 6 d. 18 val.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments