Progimnazijos nuotr.

Konferencijoje dalyvavo 83 mokytojai iš Rokiškio, Kupiškio, Zarasų, Marijampolės. Ją organizavo rajono savivaldybės Švietimo centras, rajono pradinių klasių mokytojų metodinis būrelis, o koordinavo Rosita Lasienė, Švietimo centro metodininkė, ir Olia Samėnienė, pradinių klasių mokytojų metodinio būrelio, švietimo įstaigų metodinės tarybos pirmininkė, J. Tūbelio progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė.

Pranešimus skaitė Jolanta Kondrašovienė, Lilia Semionova, Gitana Šuminienė iš Dusetų (Zarasų r.) Kazimiero Būgos gimnazijos, Solveiga Puišienė iš Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos. Darbo patirtimi dalijosi Redita Pranskūnienė iš J. Tūbelio progimnazijos bei Dalia Skeirienė iš Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ . Su meno terapijos pagrindais supažindino ir relaksacines užduotis pateikė humanitarinių mokslų daktarė Aušra Malkevičiūtė.

Praktines veiklas pristatė Loreta Baravickienė iš Senamiesčio progimnazijos, Edita Bajorienė, Inga Repšienė iš Kavoliškio mokyklos-darželio, Renata Kiburienė, dirbanti Pandėlio gimnazijoje, Rima Pivoriūnienė iš Senamiesčio progimnazijos Kriaunų skyriaus. Patyriminio mokymosi idėjomis dalijosi Lucija Venclovienė iš Juodupės gimnazijos ir Loreta Sagaitienė su ugdytiniais iš „Ąžuoliuko“.

Konferencijos pabaigoje mokytojai užrašė tokias mintis: „Nesigailiu dalyvavusi…“, „Naudinga. Smagu susitikti po vasaros“, „Jau norisi dirbti!“, „Ačiū! Super!“

J. Tūbelio progimnazijos inform.

 

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie