GR archyvo, 15min.lt ir asmeninių archyvų nuotr.

Lenkia privačias mokyklas

Pagal biologijos dalyko reitingą, Pandėlio gimnazija yra 41–42 vietoje ir lenkia tokias mokyklas kaip privačiai veikianti Palaimintojo T. Matulionio gimnazija Vilniuje, Prezidento Antano Smetonos gimnazija Kaune ar, pavyzdžiui, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija, kuri, kaip teigiama, atlieka mokinių atranką. Biologijos egzaminą iš viso laikė 273 mokyklų abiturientai.

Kiek žemesnėje pozicijoje Pandėlio gimnazija yra pagal chemijos dalyko reitingą – 52–54 vietoje iš 212 mokyklų, kuriose buvo laikomas šio dalyko egzaminas. Gimnazijų, geriausiai išmokančių geografijos, reitinge Pandėlio gimnazija yra 51-a iš 289.

„Gimtojo…“ pakalbinta gimnazijos direktorė Jūratė Kavoliūnienė sakė: „Mūsų ugdymo įstaigos stiprybė, kad mūsų mokytojai geri – gebantys motyvuoti mokinius, gerai išdėstantys dalyką ir teikiantys pagalbą mokiniui, dirbantys su vaikais papildomai.“ Kad Pandėlio gimnazija ir ankstesniais metais neblogai figūravo reitinguose, esame rašę ir anksčiau, kai dar prieš porą mėnesių šioje gimnazijoje lankėmės. Tąsyk direktorė J. Kavoliūnienė pabrėžė, kad viena didžiausių mokyklos vertybių – kiekvieno mokinio asmeninė pažanga.

Papuolė, ir tiek?

Dalykiniame reitinge paminėta ir Obelių gimnazija, patekusi į šešiasdešimtuką gimnazijų, geriausiai išmokančių istorijos – užima 53–54 vietą iš 343. Gimnazijos pavaduotoja ugdymui Elinga Pitrėnaitė teigė: „Malonu, kad pastebėjote. Į reitingus pakliūvame nebe pirmą kartą. Ankstesniais metais su informatika, dabar su istorija. Kodėl taip? Sakyčiau, kad ir laida stipri, ir dalykas – istorija – mokinių mėgstamas, gal tai ir lėmė.“

Išsamiau skaitykite šiandienos „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: