Rašytojos Ilonos Ežerinytės pasakojimai sudomino ir mažesnius, ir vyresniusmoksleivius. Elenos Baronienės nuotr.

Mažiesiems skaitytojams rašytoja pristatė knygą „Šunojaus diena“, o 16–17 metų paaugliams – „Sutinkti eidą“ ir „Verksnių klubas“. Renginyje dalyvavo ir vyresnio amžiaus žmonių.

Susitikime dalyvavę Pandėlio pradinės mokyklos mokytojos Irena Veikšrienė ir Daiva Girdvainienė sakė, kad antrokai visi iki vieno buvo perskaitę „Šunojaus dieną“, todėl domėjosi, kada I. Ežerinytė pradėjo kurti, su ja bendravo. Rašytoja jiems paaiškino knygos iliustracijų reikšmes, pristatė dar nebaigtą rašyti knygą ir net leido ją pabaigti  kurti patiems.

Pandėlio gimnazijos IIbg klasės mokinius, be intriguojančių knygų pristatymų, sužavėjo kūrėjos energija, patirtis, pasaulėžiūra, pokalbiai apie bendravimą. „Atrodo, ji pasakojo ne apie veikėjus, o apie mus“, – taip susitikimą apibūdino gimnazistai ir jų auklėtoja Nijolė Leišienė.

Renginį organizavusi  bibliotekininkė Elena Baronienė prasitarė, kad išsipildė jos svajonė – į atkampų miestelį pavyko prisikviesti vaikams ir paaugliams kuriančią rašytoją. To nebūtų pavykę be kraštiečių ir klubo „Geruliai“ pagalbos.

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie