blank
„Nykštukas“ ne vienam prikelia vaikystės prisiminimus. Pagaliau jis įgauna naują veidą. R. Kilkaus nuotr.

Seniai laukė

Direktorės pavaduotoja Raimonda Palavinskienė sakė, jog seniausio darželio, kuris vasarį pradės skaičiuoti penkiasdešimt šeštuosius gyvavimo metus, renovacija buvo būtina, nes jo išorė nerenovuota nuo įkūrimo. „Ir bendruomenė, ir tėveliai, gavę patvirtinimą, kad atnaujins pastatą, labai džiaugėmės. Seniai laukėm pasikeitimų“, – sakė pavaduotoja.

Nors pandemija pristabdo darbų procesą, šiuo metu ugdymo įstaigoje jau „nebelaša stogas“ –  kokybiškomis medžiagomis pakeista viso stogo danga, pakeisti visi langai, išorinės durys, tęsiami apšiltinimo darbai. „Fasadinėje pusėje einant gatve jau matyti, kaip atrodys mūsų pastatas. Iš gatvės pusės jis jau spalvotas. Iš kiemo pusės statybininkai jau apšiltino pastatą ir pradėjo tinkuoti sienas. Čia darbai dar vyksta pilnu tempu. Be to, laukia pamatų šiltinimas. Gyvenam aptvaruose, bet mums puikiai sekasi suderinti su statybininkais, kad per pietų miegą nebūtų gręžimo ir triukšmo“, – sakė R. Palavinskienė. Jos teigimu, darbai netrukdo ir kokybiškam ugdymui. Pavaduotoja tikisi, kad atnaujinto pastato įkurtuvės vyks pavasarį.

Beveik prieš dešimtmetį remontuotas „Nykštuko“ vidus – keletas grupių, tualetai, baldai atnaujinti už Europos Sąjungos lėšas, tačiau kapitalinės išorės renovacijos nėra buvę.

„O žvelgdami į priekį, kai baigsis renovacija, mes labai norime atnaujinti visas žaidimų aikšteles“, – sakė R. Palavinskienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

 

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments