blank
Veronika Baltušyte, Rimgaile Bulovaite, Arnas Pipinis. Asmeniniu archyvu nuotr.

Beveik visi šimtukai surinkti Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje

Lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą Rokiškio rajone laikė 161 abiturientas, neišlaikė – 13, aukščiausią – šimto balų – įvertinimą gavo Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos abiturientė Rimgailė Bulovaitė ir Pandėlio gimnazijos abiturientė Veronika Baltušytė.

Matematikos egzaminą laikė 170 abiturientų, neišlaikė – 40. Turime vieną šimtuką,  priklausantį Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos abiturientei Uršulei Tarvydytei.

Chemijos egzaminą laikė 21 abiturientas, neišlaikė – 3. Šimtukų nėra.

Informacinių technologijų egzamine dalyvavo 16 abiturientų, neišlaikė – 2. Turime 3 šimtukus ir visi priklauso Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijai. Juos gavo dvyliktokai Arnas Pipinis, Vilius Zamuiskas ir U. Tarvydytė, kurios sąskaitoje – jau du aukščiausi balai.

Biologijos egzaminą laikė 65 abiturientai, neišlaikė – 3. Šimtukų nėra.

Geografijos egzaminą laikė 26 abiturientai ir visi išlaikė. Šimtukų negauta.

Viršijo šalies vidurkį

J. Tumo-Vaižganto gimnazijos direktorė Diana Guzienė „Facebook“ paskyroje pasidžiaugė rezultatais ir tuo, kad gimnazijos mokiniai šiais metais informacinių technologijų egzaminą išlaikė beveik 30 procentų geriau nei šalies vidurkis. Geriau už šalies vidurkį išlaikė ir lietuvių kalbą ir literatūrą. Kartu D. Guzienė padėkojo šimtukininkų mokytojams: Stepui Ramanauskui (informacinės technologijos), Jolantai Makutėnienei (matematika), Jolantai Augulienei (lietuvių kalba ir literatūra).

Rokiškio šimtukininkai: pirmosios emocijos ir ateities planai

Trys iš penkių laimingųjų abiturientų pasidalino savo emocijomis ir reakcija, išvydus 100-tukus. Paklausinėjome jų ir apie tai, kaip ruošėsi egzaminams ir kokie ateities planai.

blankArnas Pipinis – informacinių technologijų šimtukas

Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos abiturientas

Egzaminų rezultatus patikrinti buvo labai baisu, naktį prieš tai dėl streso nepavyko užmigti. Atsidarius interneto puslapį kilo daug emocijų – ir šokas, ir džiaugsmas, jaučiausi kaip nesavas, kelias dienas pats negalėjau patikėti, atrodė, tarytum viskas buvo susapnuota. Žinojau, kad balas nebus žemas, tačiau, kad 100 – tikrai nesitikėjau.

blankRimgailė Bulovaitė – lietuvių kalbos ir literatūros šimtukas

Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos abiturientė

Prisipažinsiu, kad 100 balų įvertinimas tikrai nustebino ir nudžiugino, tačiau šiam egzaminui ruošiausi ypač susikaupusi, tad tikėjausi pasiekti gerą rezultatą. Kadangi dar pavasarį reikėjo laikyti stojamuosius egzaminus į užsienio universitetus, laiko ruoštis brandos egzaminams kartais pritrūkdavo. Turbūt rimčiausias pasiruošimas brandos egzaminams vyko likus kelioms savaitėms iki jų – intensyviai kartojausi kurso medžiagą ir stengiausi susikaupti prieš artėjantį išbandymą.

blankVeronika Baltušytė – lietuvių kalbos ir literatūros egzamino šimtukas

Pandėlio gimnazijos abiturientė

Tikėjausi, jog iš visų laikytų egzaminų būtent lietuvių kalbos ir literatūros būsiu išlaikiusi geriausiai, tačiau apie patį aukščiausią įvertinimą nelabai drįsau pasvajoti. Pirma reakcija buvo „teigiamas“ šokas, o vėliau iškart puoliau skambinti mamai, auklėtojai, norėjosi pasidalinti džiugiomis naujienomis. Ruošdamasi egzaminui visų pirma stengiausi kuo geriau įsisavinti dėstomą medžiagą pamokose, o po to praktiškai pritaikyti žinias savarankiškai.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

 

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments