Žiūrovų išliaupsintame spektaklyje „Kapinių klubas“ vaidinę Antanas Rudokas, Saulius Jasiulevičius ir Arūnas Skardžius tikėjosi gal ir daugiau, bet apdovanoti tik už šokį. J. Kačerausko nuotr.
Prie Dirdų

Šių metų „Nikodemų“ naujovė – prie drabužinės pastatyta balsadėžė, įrengta kabina, registravimasis su parašais ir „balsavimo biuleteniai“ su galimų laimėtojų sąrašais. Susirinkusieji balsavo vietoje. Taigi nugalėtojus lėmė ne kokios nors komisijos, o subjektyvūs šventės svečių balsai.

Ceremoniją vedė Rokiškio teatro asociacijos prezidentas Arūnas Skardžius ir liaudies teatro režisierius Eligijus Daugnora. Iš anksto paskelbtas aprangos kodas – „šventinis posėdis“. Prie vietinės politinės situacijos aktualijų vedėjai bandė prisiderinti įvairiomis replikomis.

Tiesa, nominacijos buvo išskirtinai teatrinės – rimtos. Teatro žmonės visuomet norėjo, kad šios dalybos nebūtų maišomos su kitais Rokiškio įvykiais ir aktualijomis, kad renginys ir „Nikodemai“ būtų skirti tik teatro žmonėms pagerbti. O linksmą šou miestui vis planuojama organizuoti balandžio 1-ąją.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie