Žiūrovų išliaupsintame spektaklyje „Kapinių klubas“ vaidinę Antanas Rudokas, Saulius Jasiulevičius ir Arūnas Skardžius tikėjosi gal ir daugiau, bet apdovanoti tik už šokį. J. Kačerausko nuotr.

Šių metų „Nikodemų“ naujovė – prie drabužinės pastatyta balsadėžė, įrengta kabina, registravimasis su parašais ir „balsavimo biuleteniai“ su galimų laimėtojų sąrašais. Susirinkusieji balsavo vietoje. Taigi nugalėtojus lėmė ne kokios nors komisijos, o subjektyvūs šventės svečių balsai.

Ceremoniją vedė Rokiškio teatro asociacijos prezidentas Arūnas Skardžius ir liaudies teatro režisierius Eligijus Daugnora. Iš anksto paskelbtas aprangos kodas – „šventinis posėdis“. Prie vietinės politinės situacijos aktualijų vedėjai bandė prisiderinti įvairiomis replikomis.

Tiesa, nominacijos buvo išskirtinai teatrinės – rimtos. Teatro žmonės visuomet norėjo, kad šios dalybos nebūtų maišomos su kitais Rokiškio įvykiais ir aktualijomis, kad renginys ir „Nikodemai“ būtų skirti tik teatro žmonėms pagerbti. O linksmą šou miestui vis planuojama organizuoti balandžio 1-ąją.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie