blank
Kultūros sostinės simbolį – gintarinį medį – iš Rokiškio rajono mero Ramūno Godeliausko, tarpininkaujant ministrui Mindaugui Kvietkauskui (dešinėje), perėmė Trakų merė Edita Rudelienė. J. Kačerausko nuotr.

Liaupsės Rokiškio eglei

„Ačiū Rokiškio verslininkams, kad nekišo nagų prie miesto egles. Čia jūsų geriausias sprendimas šiais metais!“ – „Gimtojo Rokiškio“ internetinėje svetainėje komentuoja anonimas „Bevardis“. Visa Lietuva giria, kad „mūsų eglė tiesiog puiki“. Štai influenceris Saugirdas Vaitulionis feisbuke dalijasi postu, kuriame rašoma apie miestų egles. Kai kam turi priekaištų, „o Rokiškio – puiki“, – konstatuoja etiketo ir stiliaus žinovas, o jam komentaruose pritaria ne vienas. „Rokiškio eglė labai graži. Mano favoritė“, – negaili komplimentų M 1 laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė. Jie turėtų būti skirti ne tik tiems, kas dovanojo miestui eglę, bet puošybą kūrusiems, ypač rajono savivaldybės Architektūros ir paveldosaugos skyriaus specialistei Ingridai Trumpaitei.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Bevardis
Bevardis
2019 3 gruodžio 11:24

Jei tai Trumpaites sumanymas taip papuosti egle, noreciau, kad Trumpaite ir renginius organizuotu Rokiskyje! Butu tikrai geresni renginiai nei Matelienes ir Kirstukienes organizuoti!

Milda
Milda
2019 3 gruodžio 15:09
Reply to  Bevardis

Ir tikrai geresni nei viskas, ką daro Bevardis.

Bevardis
Bevardis
2019 3 gruodžio 16:08
Reply to  Milda

Mano darbas rasyti komentarus. As ta darau gerai. Tu dvieju poniuciu darbas organizuoti renginius. Jos ta daro labai blogai.

Rimas
Rimas
2019 3 gruodžio 21:31
Reply to  Bevardis

Užsikabink medalį už didelį savo darbą, nes niekas neužkabins. Viską tiems geriausiems tenka daryti patiems. Net ir dėmesio prašytis. Kokie laikai atėjo…