„Spektaklis, negali sakyt, kad labai netradicinis“, – sakė režisierius Eligijus Daugnora, įsiamžinęs su naujojo pastatymo aktorėmis. Sigito Daščioro nuotr.

„Spektaklis, negali sakyt, kad labai netradicinis. Netradicinė jo dramaturgija – remiamasi rašytojos, poetės Agnės Žagrakalytės eilėraščiais, per kuriuos atskleidžiama, kaip vidutinio amžiaus moterys įsivaizduoja, prisimena savo gyvenimą nuo vaikystės, jaunystės su meilės audromis iki dabarties su išsiskyrimais ir praradimais. Tad spektaklis turėtų būti moteriškai aštrus, poetiškas, išraiškingas, vizualus ir šiek tiek autoironiškas. Režisierių būtent ir patraukė poetės autoironija, kurios manė moteris neturint. Bet aktorės atkakliai įrodinėja priešingai“, – teigia režisierius Eligijus Daugnora.

Spektaklyje vaidina Svetlana Artemjeva, Rima Bielovienė, Marytė Vaitkevičiūtė, Dalia Veikšienė, Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė.

kasyba

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KaimynasasEik teatran Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Kaimynasas
Kaimynasas

Raimonda kaip visada nuostabi.

Eik teatran
Eik teatran

Cituoju: „Režisierių būtent ir patraukė poetės autoironija, kurios manė moteris neturint.“ Bet aktorės atkakliai įrodinėja priešingai“ O tai ką įrodinėja aktorės? Turi tos moterys autoironijos ar neturi? Priklauso nuo jų požiūrio, ar eisiu žiūrėt spektaklio.