Stovyklos programa:

Birželio 10 d. – atidarymas, susipažinimo žaidimai. Ekskursija po svarbias Rokiškio miesto erdves. Vaikai, pasitelkdami spalvinimo priemones, kartu su Dailės mokyklos mokytojais perteiks labiausiai įsimintinas miesto erdves.

Birželio 11 d. – žaidimai, kūrybinės dirbtuvės „Karklo vytelės paslaptis“. Vaikai susipažins su seniausiu liaudies amatu – pynimu iš vytelių. Mokytoja supažindins su medžiagomis, jų paruošimu, pynimo technologija. Vaikai pins paprastą gaminį iš vytelių.

Birželio 12 d. – žaidimai, fotosesija „Gyvieji paveikslai“. Vaikai grupėmis ar individualiai stengsis atkartoti dailininkų kūrinių personažus, fotografuosis.

Birželio 13 d. – žaidimai, kūrybinis konstravimas. Grupėmis ar individualiai vaikai, pasitelkdami įvairias medžiagas, konstruos robotus, skulptūras.

Birželio 14 d. – žaidimai, kūrybinės dirbtuvės „Žemės menas“. Vaikai susipažins su žemės menu, jo kūrimu ir dirbdami grupėmis iš gamtinių medžiagų kurs meninius objektus. Organizuos darbų parodą. Atsisveikinimas, nuotraukų įteikimas ir stovyklos uždarymas.

Veiklos gali būti tikslinamos atsižvelgiant į situaciją.

Išankstinė registracija tel. (8 458) 32 732 arba el. paštu pavaduotoja@rjc.lt. Sutartys su tėvais pasirašomos nuo gegužės 20 d. Sutarties ir prašymo formos skelbiamos ir svetainėje adresu: http://www.rjc.lt/vasara/naujienos-390/lt/. Vietų skaičius ribotas.

 

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie