blank
Vitalis Giedrikas: „Nė dėl vienos rajono mokyklos nėra gauta Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialių rekomendacijų.“ Redakcijos archyvo nuotr.

Dėl švietimo įstaigų rekomendacijų nėra

Operacijų centro vadovas, rajono savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjas Vitalis Giedrikas neturi duomenų, kiek iš viso žmonių rajono švietimo įstaigose serga COVID-19. „Nacionalinis visuomenės sveikatos centras mums pateikia tik bendrą rajone nustatytų atvejų skaičių. Jei mokyklai rekomenduotina keisti mokymo būdą, iš to paties centro turime gauti teikimą. Iki šiol teikimų dėl rajono mokyklų nesame gavę nei mes, nei Švietimo skyrius“, – sakė vadovas. Jo teigimu, teikimų galima tikėtis tuomet, kai serga bent du žmonės, tačiau svarbus ir kontekstas, kas serga. „Jei, tarkim, techninis darbuotojas, jis kontaktų su mokiniais ir mokytojais neturi“, – sakė V. Giedrikas.   

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
nuomonė
2020 16 lapkričio 22:13

Ar šis vadovas ponas Giedrikas yra lankęs mokyklą? Nusišneka nerealiai, kad techninis darbuotojas neturi kontakto nei su mokiniais, nei su mokytojais. Tai kaip tada po kiekvienos pamokos atliekama klasių ir kitų patalpų dezinfekcija, kokiu būdu išplaunami koridoriai, valomos durų rankenos ir pan. Jau net juokas nebeima iš tokių atsakingų darbuotojų svaičiojimų