blank
Ne visi „Ąžuoliuką“ lankantys šešiamečiai per pietus miega. Toks tėvų pageidavimas. Jiems sugalvoti ramūs užsiėmimai. „Ąžuoliuko“ archyvo nuotr.

Jei miega, vakare būna problemos

Nemiegančiųjų grupę pradėjusio lankyti berniuko mama Galina Valskienė labai džiaugiasi, kad vaikas gali per pietus vietoje miego užsiimti kokia nors veikla. „Jei miega darželyje, vakare būna problemų. Ir šešiametis mano Arnas labai džiaugiasi, kad gali nemiegoti per pietus, ir mes, tėvai, turime ramų vakarą, nebūna jokių konfliktų“, – sakė G. Valskienė.

Kol kas susitarė tik dėl vaikų skaičiaus

Anot mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ direktorės Romualdos Cegelskienės, naujas vaikų užimtumo modelis pradėtas bandyti tėvų ir bendruomenės iniciatyva. Tai dienos miego nemiegančių vaikų grupė, kuri skirta 5–6 metų vaikams. Jų užimtumas, anot direktorės, bus orientuotas į ramias, su menu susijusias veiklas. Vaikai galės išeiti ramiai pasivaikščioti, klausysis muzikos ir pasakų, vyks jogos užsiėmimai. Vaikų šioje grupėje yra aštuoni. Direktorė sakė, kad, atsižvelgiant į vaiko savijautą ir sveikatą, dėl visko tariamasi su kiekvieno mažylio tėvais.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments