Organizatorių archyvo nuotr.

Kovo 10 d., sekmadienį, žiūrovai pamatys tris spektaklius, bilietas į kiekvieną tekainuos po eurą. Alksnupių (Radviliškio r.) teatras „Pilnatis“ rodys spektaklį „Pergudrauti velnią“. Jis sukurtas pagal Vydūno pjesę „Piktoji gudrybė“ ir Napoleono Hilo filosofinę dramą „Pergudrauti velnią“. Yra laikas juoktis, bet ateina laikas ir pamąstyti. Šis kūrinys kalba apie blogį ir gėrį, apie meilę ir neapykantą. Spektaklis vaidintas Dainų šventėje ir joje iš visų Vydūno pastatymų įvertintas palankiausiai. Trukmė 45 min.

Pandėlio jaunimo teatro studija vaidins „Senosios palėpės istoriją“. Joje pasakojama, kaip geriausi draugai Viltė ir Augutis vieną dieną tampa priešais. Vienas kitam prisiekia, kad niekada nesusitaikys. Senoje palėpėje miegantis valkata sugalvoja planą, kaip sutaikyti paauglius. Pasitelkęs į pagalbą slėpynes žaidžiančius vaikus, jis sukuria istoriją liaudies pasakos motyvais ir taip sutaiko amžiams susipykusius draugus. Šis spektaklis atrinktas dalyvauti „Šimtakojis“. Trukmė 30 min.

Vakare žiūrovai pamatys Anykščių kultūros centro teatro vienaveiksmę komediją „Žemės ar moters“. Jos  pagrindinis veikėjas senbernis Kazys niekaip neapsisprendžia, ko jam labiau reikia – žemės ar žmonos. Kankinamas abejonių, jis patenka į dviprasmišką situaciją ir turi priimti jam labai sudėtingą sprendimą. Spektaklio veiksmą paįvairina gyvai atliekama muzika. Tai premjerinis spektaklis. Komedija tęsis 50 min.

Kovo 11 d., pirmadienį, žiūrovų laukia vienas spektaklis – Linkuvos (Pakruojo r.) kultūros centro teatro studija atveža muzikinį spektaklį „Vytauto Kernagio dainos“. Jame skambės žinomo atlikėjo dainos, papildytos teatrine interpretacija – aktoriai gyvai kuria „vaizdo klipus“ atliekamoms dainoms. Šis programos variantas savitas žanro prasme – čia susijungia muzika ir teatras. Taip gimsta nauja dainos išraiška – ji įgauna vizualumo, paaštrinama „kernagiška“ ironija, nepakartojamu humoro jausmu, minties gilumu. Išgirsite visų pamėgtas dainas – nuo „Santechniko iš Ukmergės“ iki „Balto paukščio“. Spektaklis nemokamas. Trukmė 45 min.

Viliamasi, kad ši šventė taps tradicine.

bangenis

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie