blank
Asmeninio archyvo nuotr.

Pritarė

Rajono taryba penktadienį pritarė tam, kad Rokiškio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras būtų prijungtas prie Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos. Pokyčiai įsigalios rugsėjo 1-ąją. Toks sprendimas priimtas vadovaujantis rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2021–2025 m. bendruoju planu. „Optimizuotas Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro ir J. Tumo-Vaižganto gimnazijos valdymas, užtikrinant kokybišką gimnazijai priskirtų funkcijų vykdymą, siekiant geresnės ugdymo kokybės bei efektyvesnio išteklių naudojimo“, – rašoma aiškinamajame rašte rajono tarybai.

Mokytojai išeina savo noru

„Beveik viskas lieka kaip buvę, bus tik vienas vadovas ir atsiranda skyriai – Suaugusiųjų ir jaunimo skyrius bei VšĮ Psichiatrijos ligoninės mokymo skyrius. Nė vienas mokytojas nėra atleidžiamas. Mokytojai, kurie išeina savo noru, pasinaudos jų skaičiaus optimizavimo programos lėšomis. Pedagogams skirta 12 634 Eur iš valstybės biudžeto ir 6318 Eur iš savivaldybės biudžeto. Šie pinigai planuojami šešių mokytojų išeitinėms išmokoms mokėti“, – sakė rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rita Elmonienė.

Taryba taip pat nusprendė, kad Pandėlio gimnazijoje nuo rugsėjo 1-osios įsteigiama priešmokyklinio ugdymo grupė, mokytojo ir jo padėjėjo pareigybės. „Taip šiame krašte sudaromos geresnės galimybės vaikams ugdyti, nes Pandėlio universalus daugiafunkcis centras nebegali priimti visų norinčiųjų“, – sakė R. Elmonienė.

LAUKSVA
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments