blank

Rajonui – dvidešimt komplektų 

Rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis sakė, jog mūsų rajonas gavo dvidešimt komplektų tokios įrangos ir paskirstė ją visoms mokykloms, kuriose mokosi daugiau nei septyniasdešimt mokinių. Vienas komplektas skiriamas 140 mokinių.

Anot A. Laužadžio, ši įranga labai reikalinga. „Dabar mokytojas neturės vesti dvigubų pamokų. Kai vedamos pamokos ir esantiems klasėje, ir besiizoliuojantiems, buvo reikalingas dvigubas apmokėjimas, o lėšų tam nėra skirta. Dabar tos problemos nebeliks“, – sakė vedėjas. Šią įrangą mokyklos galės naudoti ne tik pamokoms, bet ir kitoms savo veikloms.

Labai reikalinga pandemijos sąlygomis

J. Tūbelio progimnazija gavo penkis komplektus įrangos. Direktorius Zenonas Pošiūnas sakė, kad tai mobili, labai praktiška įranga, būtina dirbant pandemijos sąlygomis. „Izoliuotas mokinys, jei jis pajėgus dalyvauti pamokose, galės matyti užduotis, nes ant stovo esanti kamerytė rodys visą klasę. Dabar apmokysime pedagogus, kai šia įranga dirbti, kaip kūrybiškai išnaudoti tai, ką turime“, – sakė Z. Pošiūnas.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments