blank

blankLabai daug emocijų

Lukas MILAKNIS

Dešimtokas

Jaučiau labai daug emocijų, buvo labai gera po pusės metų grįžti į mokyklą ir tikėtis galimybės mokytis gyvai. Buvo smagu pamatyti visus klasiokus, draugus ir pažįstamus, su kuriais nebuvau susitikęs per visą nuotolinio mokymosi laikotarpį ir per šias vasaros atostogas.

Buvo ir liūdna, nes baigėsi vasara, kartu su ja ir atostogos, pasibuvimai lauke su draugais iki vėlyvo vakaro…

Mano didžiausias tikslas šiais mokslo metais – pasitempti ir dešimtą klasę baigti geriau nei devintąją. Nuotolinis mokymasis man buvo labai sunkus: blogai sekėsi susikaupti, įsisavinti informacija ir atlikti įvairius darbus, tad tikiuosi, kad šiais mokslo metais neteks sugrįžti prie kompiuterių ekranų, ir mokysimės gyvai.

blankLyg amžinybę nebuvau jų mačiusi…

Airūnė ŠUTAITĖ

Vienuoliktokė

Sugrįžus į mokyklą ir pamačius savo bendraklasius, emocijos tryško per kraštus, atrodo, lyg amžinybę nebuvau jų mačiusi. Visų šypsenos kūrė šventinę nuotaiką. Labai tikiuosi, kad šiais mokslo metais sugrįšime į mokyklos suolus ilgam ir bendrausime nebe per kompiuterio ekranus. Jaučiuosi energinga ir stengsiuosi išnaudoti visas galimybes, juk turbūt niekas nežino, kas mūsų laukia po kelių savaičių. Linkiu visiems stipriai laikytis ir nenuleisti rankų!

blankDžiugu matyti pilnus koridorius, girdėti šurmulį

Liudvikas GRIGAS

Dvyliktokas

Rugsėjo 1-ąją išvydęs visų klasiokų veidus vienoje vietoje, prisiminiau, kaip greitai prabėgo laikas nuo paskutinio susimatymo su jais. Ši emocija sukėlė keistą susidomėjimą, o ką gi veikė mano bendraklasiai ir kaip jie pasikeitė? Grįžęs į mokyklą jaučiau laisvumą, nostalgiją ir laimę, nes po labai ilgos pertraukos turėjau galimybę ją pamatyti iš vidaus. Džiugu buvo matyti pilnus koridorius ir girdėti mokyklos šurmulį. Tikiuosi, jog šie paskutiniai mokslo metai bus kupini nepamirštamų prisiminimų, akimirkų ir galėsime džiaugtis gyvu bendravimu.

blankTikslai paprasti

Aistė BERNOTAITĖ

Dvyliktokė

Per rugsėjo 1-osios šventę jaučiau jauduliuką ir džiaugsmą. Džiugu gyvai sugrįžti į mokyklą, pamatyti mokytojus ir klasės draugus. Jauduliuką jaučiu, nes tai paskutinė mano, moksleivės, Rugsėjo 1-oji šioje mokykloje. Mano tikslai šiais mokslo metais yra paprasti – neperspausti savęs mokantis, mokytis tiek, kiek sugebu.

blankJaučiu dvilypius jausmus

Martyna ULDUKYTĖ

Dvyliktokė

Sutikti paskutinę mokyklinę Rugsėjo 1-ąją iki šiol keista, jaučiu dvilypius jausmus: ir malonų jaudulį, ir pasislėpusią baimę dėl ateities. Visgi labai viliuosi, kad šiais mokslo metais pavyks patirti bent dalį tos tikrosios dvyliktos klasės, kaip būdavo anksčiau. Laukia intensyvūs ir įdomūs metai, esu pasiruošusi įveikti visus iššūkius ir šiuos paskutinius mokykloje metus praleisti kuo naudingiau.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments