Svajonės pildosi – jaunimas nuo šiol turės savo laisvalaikio kampelį. J. Kačerausko nuotr.

Į oficialų atidarymą atėjo rajono savivaldybės vadovai. Jie džiaugėsi aktyviu jaunimu, o šie rajono valdžiai taip pat negailėjo gerų žodžių. Pirmoji alternatyvi laisvalaikio erdvė gamtoje įkurta „Maximos“ ir rajono savivaldybės lėšomis.

Apie jaunimo erdvę jaunimas svajojo jau kelerius metus, tačiau sumanymui įgyvendinti vis stigo lėšų. Praėjusių metų vasarą Rokiškio jaunimo organizacijų sąjungos „Apvalus stalas“ projektas laimėjo „Maximos“ iniciatyvų konkursą „Mes – bendruomenė“ ir gavo daugiau nei 11 tūkst. eurų finansavimą.

L. Šepkos parke įrengtos tinklinės laipiojimo sistemos „Voras“, futbolo ir betoninis šachmatų stalai, sutvarkytas apšvietimas. Tikimasi ateityje jaunimo erdvę plėsti ir įkurti dar daugiau aktyvaus laisvalaikio įrenginių.

Trečius metus iš eilės vykdomos programos „Mes – bendruomenė“ dalyviams iš viso buvo padalintas 60 tūkst. eurų siekiantis paramos fondas. Iš beveik 40-ies programai pateiktų idėjų jaunimo užimtumui didinti buvo atrinktos šešios iniciatyvos. Programos „Mes – bendruomenė“ laimėtojams prekybos tinklas „Maxima“ skiria 70 proc. idėjai įgyvendinti reikalingo finansavimo.

 

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie