„Buvusių kultūros sostinių nebūna. Kultūros nepaneigsi. Mes esame nepaprastai turtingas kultūros kraštas, ir visa tai pademonstruosime per Kalėdas“, – sako Irena Matelienė (dešinėje) ir Vaiva Kirstukienė. J. Kačerausko nuotr.

Jausmai – abipusiai

Rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Irena Mateliene sakė jaučianti rokiškėnų geranoriškumą ir neeilinių metų situacijos supratimą. „Mat kultūros sostinės biudžetas jau baigiasi, bet daug kas prisideda, nes nori būti šio renginio dalimi“, – sakė I. Matelienė.

Kultūros centro direktorė Vaiva Kirstukienė teigė, jog eglę mes įžiebsime pirmieji Lietuvoje. „Iš paskos mūsų Vilnius, Trakai ir visi kiti miestai. Tačiau tai nebuvo noras rungtyniauti. Netyčia „sukrito“ tos datos, o įtaką padarė Lietuvos Vyriausiojo Senelio Kalėdos Arvydo Bagdono darbo grafikas ir noras dalyvauti mūsų renginyje. Vienaip ar kitaip jis yra mūsų ambasadorius ir jam tai yra labai svarbu“, – sakė V. Kirstukienė. Skambutis A. Bagdonui, jos žodžiais, „buvo mūsų“, tačiau „jausmai – abipusiai“. „Žmogus labai atsakingai ir kūrybingai žiūri, dalyvauja procese siūlydamas idėjas – jauti, kaip jam yra svarbu“, – sakė V. Kirstukienė. Tiesa, koks honoraras bus sumokėtas  Seneliui Kalėdai, kol kas neviešinama.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rokiškyje eglės įžiebimo proga kursuos kalėdinis traukinukas, išskirtinai bus papuošta ne tik sidabrinė eglė, bet ir alėja, ir dvaro vartai, ir įvažiavimas į miestą. Rokiškio kultūros centro archyvo nuotr.

 

azija

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bevardis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Bevardis
Bevardis

Kai šios dvi rengia šventę, tai šventė būna eilinis fiasko. Traukities nuo Rokiškio renginių!