Kultūros sostinei reikia savanorių. Viena jų – Valda Bugailiškienė (dešinėje). Kultūros centro archyvo nuotr.

Prasidėjo per Dainų šventę

„Nors laiko dar yra, tačiau pasiruošimo darbai projektą įgyvendinančioms įstaigoms prasidėjo jau seniai“, – sako Kultūros centro (KC) darbuotojai.  Jie pripažįsta, kad darbų – daug, o žmonių – mažai. „Todėl rokiškėnai jau išgirdo, o kai kurie ir atsiliepė į KC bendruomenės kvietimą tapti savanoriais ir prisidėti įgyvendinant įvairias organizacines veiklas bei darbus“, – sakė KC vadybininkė Miglė Katinauskienė.

I. Matelienė džiaugėsi viena pirmųjų savanorių Valda Bugailiškiene, „kurios entuziazmas ir noras padėti – užkrečiamas pavyzdys“: „Šis nuostabus žmogus su mumis yra nuo pat pradžių, kai tik pradėjome planuoti ateinančių metų veiklas. Labiausiai Valda mums padeda vykdant projekto „Rokiškis – Lietuvos kultūros sostinė 2019“ rinkodarą ir reklamą. Negailėdama asmeninio laisvalaikio, kartu su mūsų vadybininke Migle liepos 6-ąją ji važiavo į Lietuvos šimtmečio dainų šventę Vilniuje. Čia jos pristatė minėtą projektą, ateinančių metų programą, pasakojo apie patį Rokiškį, kvietė atvykti į renginius. Valdos pagalbos sulaukėme ir šventės „Kuc kuc Kamajuos“ metu. Pagelbėti mums ji kartu pasiėmė ir savo šeimą: vyrą bei dukrytę. Tai puikus pavyzdys, kad kartais dideliems darbams nuveikti reikia tik žmogaus noro. Valdos nereikia prašyti, ji pati kreipiasi į mus klausdama, ar dar nesugalvojom, kur važiuosim, ar nėra kokio darbo? Esame jai labai dėkingi už entuziazmą ir energiją“, – savanore džiaugėsi I. Matelienė.

Savanorio anketą pildykite internete adresu: https://rokiskiskulturossostine.lt/ziurovai-ir-dalyviai/kvietimai-savanoriams/

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie