K. Pabijuto pieš.

Ar  kultūros reikalus rajone kuruojantis skyrius tikrai bus naikinamas?

„Kol kas galutinė pozicija nesuformuota. Svarstom įvairias galimybes“, –  sakė savivaldybės administracijos direktorė Nataša Aleksiejeva.

Kokios tos galimybės? Anot direktorės, viena jų – palikti skyrių tokį, koks jis yra, kita – sujungti su kitu skyriumi, greičiausiai Švietimo (taip Rokiškyje yra buvę  prieš kelis dešimtmečius).

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

vaidiname ž

5
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MARGARITAJonaselenaRimasLota Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
MARGARITA
MARGARITA

Jonai ir Lota, Jūs kažkiek kažkuo teisūs. Ypač Lota. Man seniai širdį skauda dėl Rokiškiui pro šalį prabėgusio taip svarbaus( finansavime) ir ilgo laiko . Šita sritis man kažkada buvo brangi. Mano nuomone turizmas privatizuotas, todėl turizmo, kaip rajono indėlio oi kaip seniai nematau Ryšių su užsienio šalimis būti ir negalėjo, nes kuris iš šių dviejų skyriaus darbuotojų turi bent B1 anglų.(Jei turi – atsiprašau)Tai naktis, ,jei, kaip Jonas rašo, kad net ir rusų silpnai kaikam. O ryšiai – tai pagrindas.Pagrindas rajono ekonomikoje per ryšius.Kultūra? Gal mes nekultūringi, bet turime šalyje unikalų jos valdymo modelį ir nemanau kad tai gerąja… Skaityti daugiau »

Jonas
Jonas

Nejuokinkit,ponia specialistė esanti net gerai rusiškai nemoka,o jau anglų ir t.t. išviso nemoka,tai kokius ji tarptautinius ryšius kuruoja ir iš viso ar ta specialistė kompetetinga tokiai pareigybei,o kokį turizmą ji organizavo net juokas ima , kalbama kad viską darė pats Blaževičius o jo pavaldinė jį pavadavo dalyvaujant renginiuse.Reikia įvesti tikrą kultūros specialistą ir užteks vieno etato ir jokio skyriaus nereiks.

elena
elena

Kaip suprantu buvo kuruojama daug plaatesnė sritis nei kultūra, nes šis skyrius yra Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis. Ar turizmo sritis ir tarptautiniai ryšiai jau turi kuratorius? Įvertinus, kad visos sritys ir svarbios, žmogaus reikia būtinai.

Rimas
Rimas

Kuo mažiau bendruomenė rūpinasi kultūra ir švietimu,tuo daugiau socialinių problemų kyla tokioje bendruomenėje. Tai labai seniai įrodyta.Net karo laikotarpiais buvo stengiamasi išsaugoti kultūrą, kitaip po karo nugalėtojai ras žmonių būrį, kuris nesupras, ką su taika veikti. Lietuviškas posakis „kultūringas žmogus“ visada buvo prilyginamas inteligencijos apibūdinimui.

Lota
Lota

Jau taip ta kultūra gale velkasi, tai dar panaikinkite skyrių ir bus visai galas. Sarmata.