J. Kačerausko nuotr.

Konkursui pateiktos nuotraukos turi atspindėti idėjos esmę – pristatyti vaikų, paauglių ir jaunų žmonių skaitymo patirtį, gebėjimą dalytis skaitymo malonumu su šeimos nariais. Tai skaitančios šeimos, šeimos knygos, šeimos skaitymo tradicijų arba šeimos skaitymo skatinimo idėjos pristatymas.

Konkursui reikia pateikti tik skaitmenines nuotraukas (failus) JPG formatu. Failo pavadinimas turi būti suformuotas taip: autoriaus vardas, pavardė. Nuotraukos gali būti spalvotos arba nespalvotos. Jas siųsti el. paštu vaikai.jaunimas@gmail.com iki gruodžio 12 d. (imtinai). Kartu su fotografija (-jomis) atskirame „Word“ dokumente turi būti atsiųstas jos pavadinimas, nurodytas autoriaus vardas ir pavardė bei kontaktiniai duomenys (tel. ir el. pašto adresas), pateikta kita informacija (nuotraukos vieta, laikas, aprašymas ir t. t.).

Autorius konkursui gali pateikti ne daugiau kaip tris fotografijas. Konkurso nugalėtojai bus informuojami telefonu arba elektroniniu paštu, o skelbiami ir apdovanojami gruodžio 14 d. 12 val. Vaikų ir jaunimo skyriaus renginyje ,,Laukiame šv. Kalėdų“. Iki to laiko informacija apie konkurso nugalėtojus nebus skelbiama.

Pasiteirauti galite tel. (8–458) 52793 arba el. paštu vaikai.jaunimas@gmail.com.

Salvinija Kalpokaitė

Skyriaus vedėja 

 

 

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie