R. Vanagienės nuotr.

Šiemet siekta, kad mugėje atsirastų kuo daugiau tėvėlių bei vaikų pagamintų dirbinių. „Darželyje vyko kūrybinės dirbtuvės, kuriose buvo siuvami kiškiai, dekoruojant naudota dekupažo technika ir t. t. Aktyviai prie šios idėjos prisijungė ir Rimos Vanagienės būrelio „Žinau, kaip“ vaikai su savo kūrybos gaminiais“, – pasakojo R. Cegelskienė.

Susirinkusiesiems nuotaiką praskaidrino darželio ir mokyklos auklėtinių pasirodymai, talkino Rudolfo Lymano muzikos mokyklos kanklininkės ir jų mokytoja Deimantė Baranauskienė bei Karolis Pratkus, grojęs klarnetu. Jūratė Garnelienė dalyvius džiugino armonikos garsais.

Prekybai pasibaigus, visi suskubo išvaryti žiemos: kas trankiais Užgavėnių žaidimais ir šokiais, kas skanduotėmis, visi buvo įsitraukę į veiklas ir labiausiai laukė Lašininio ir Kanapinio kovos bei pagrindinio Užgavėnių atributo – Morės deginimo. Kai žiema jau buvo išvyta, mokyklos-darželio bendruomenė vaišinosi bandelėmis, ant grilio keptomis dešrelėmis ir gėrė karštą arbatą. Pasak įstaigos vadovės, dalis vaikų kiškį pasirinko kaip Užgavėnių personažą. „Manau, kad Užgavėnių atributiką turime pritaikyti prie nūdienos“, – teigė direktorė. Geros nuotaikos nesugadino net iš dangaus prapliupęs lietus.

„Ąžuoliuko“ inform.

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie