blank
Google nuotr.

Dvi mokyklos – patenkintos

Jau nuspręsta, kad nuo 2024-ųjų Senamiesčio progimnazijos pradinukai persikels į J. Tumo- Vaižganto gimnazijos Senuosius rūmus. Jų vieton iš mikrorajono bus perkelta Rokiškio pagrindinė mokykla, kurioje mokosi vaikai su negalia. Dėl šio sprendimo patenkintos abiejų ugdymo įstaigų vadovės. Senamiesčio progimnazijos direktorė Saulė Kazinavičienė seniai laukia, kada ir pradinukai, ir vyresnių progimnazijos klasių mokiniai bus po vienu stogu. Rokiškio pagrindinės mokyklos direktorė Renata Andriūnienė taip pat yra viešai išsakiusi, kaip gerai, kad jos mokinukai turės erdvias patalpas.

PPT planuoja perkelti į mikrorajoną

Savivaldybės planuose taip pat – šalia Senamiesčio progimnazijos pradinių klasių seniai veikiančią  Rokiškio pedagoginę psichologinę tarnybą (PPT) perkelti į neįgaliųjų mokinių vietą, kur ji veiks šalia rajono savivaldybės Švietimo centro kaip padalinys.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Moteris
Moteris
2023 16 gegužės 13:37

Ponui Laužadžiui svarbu kažką “dirbti”: sukilnoti, perkilnoti, nors nežino , kaip išnaudoti pastatą, svarbu įtikti valdantiesiems, kad sulauktų užtarnauto poilsio šitoj kėdėj…

Rekomenduojami video: