blank
Mokyklos puslapio nuotr.

Pretendentai pirmiausia turi išlaikyti egzaminus Nacionalinėje vertinimo agentūroje. Norintis be eilės prioritetine tvarka išlaikyti minėtus vertinimus sostinėje ir spėti sudalyvauti konkurse Rokiškyje (vyks kovo17 d.), būsimasis kandidatas turėtų iki sausio 24 d. užregistruoti savo prašymą Rokiškio rajono savivaldybėje.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rita Elmonienė sakė, kad kol kas nėra registravęsis nė vienas asmuo. Tiesa, yra ne vienas jau išsilaikęs vertinimus Nacionalinėje vertinimo agentūroje. Dokumentai dalyvauti konkurse priimami iki kovo 4 d.

Kalbų ir gandų apie tai, kas planuoja tapti didžiausios rajono gimnazijos direktoriumi, skyrius nekomentuoja.

Rajono savivaldybė turi patirties, kai dalis konkursų į mokyklų vadovų vietas neįvyko, nes nebuvo nė vieno kandidato. Tai aiškinama ir menka direktoriaus alga, ir didele atsakomybe, ir įvestomis kadencijomis. A. Laužadis paguodė, kad nuo sausio pirmosios mokyklų vadovų algos kilo 15 proc., mokytojų – 10 proc.

Priminsime, kad iki šiol gimnazijai vadovavusi Diana Guzienė pereina dirbti į savivaldybę ir užims  vyriausiojo specialisto sportui pareigas. Naujas etatas buvo sukurtas praėjusių metų pabaigoje.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Egis
Egis
2022 14 sausio 23:26

Ura,ura,ura ir vienas ilgas ura …. … … .

Viltis
Viltis
2022 13 sausio 15:48

Labai norėtųsi sulaukti ir vadovo, ir žmogaus.

Smalsutis
2022 13 sausio 15:25

Lauksime Rokiškio sportininkų medalių Paryžiaus olimpiadoje.