Mokyklos nuotr.

Per dvi savaites

Juozo Tūbelio progimnazijos direktorius Zenonas Pošiūnas sakė, kad dvi savaites vyks pasiruošimas nuotoliniam mokymui. Tol, kol mokiniai atostogauja. „Programine įranga yra aprūpintos pradinės klasės, diegiamos kitos skaitmeninės programėlės, virtualios pratybos penktokams–aštuntokams, elektroninis „Tamo“ dienynas. Visi įsipareigoję per dvi savaites išmokti dirbti nuotoliniu būdu, dalinasi patirtimi su kitų rajonų mokytojais. Ministerija taip pat teiks konsultacijas“, – sakė direktorius.
Šiomis dienomis progimnazijos mokytojams sudarytos sąlygos dirbti nuotoliniu būdu ir jie rengiasi pasiūlyti tokio mokymo formų. Progimnazija svarsto įrengti atskirą virtualios aplinkos kabinetą.

To nėra buvę

Pavaduotoja Irena Lašienė sakė, jog jau vyko pedagogų mokymai, konsultacijos, kaip dirbsime. „Mokytojai šiandien susiduria su dideliu iššūkiu, nes to nėra buvę. Mums aktualu ir tai, ar sistemos „neužlūš“, kai visi tuo pat metu susės prie įrangos. Mus svarbu, ar vaikai laiku atsisės prie kompiuterių, bet svarbiausia – kad visi būtume sveiki“, – sakė I. Lašienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Stasio Mekšėno žiniai Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Stasio Mekšėno žiniai
Stasio Mekšėno žiniai

Miestukas Italijoje , kuriame lankėsi rokiškėnų vaikai 68 užsikrėtę korono virusų ir 18 mirčių. Tai į kokį kraštą Burnickas išsiuntė vaikus. Tai ir toliau ginsim Burnicką.