A. Stanio nuotr.

Atidarymo ceremoniją pradėjusi gimnazijos direktorė Diana Guzienė sakė, kad šis, prieškalėdinis, laikotarpis skirtas padėkoti ir pasidžiaugti.

„Šiandien labai džiaugiuosi, kad pagaliau gimnazijoje turime naują laboratoriją ir už tai esame dėkingi rajono savivaldybei, kuri suprato šios laboratorijos poreikį ir skyrė lėšų jai įrengti“, – dėkojo gimnazijos direktorė.

Laboratorijos atidaryme dalyvavęs rajono meras Ramūnas Godeliauskas džiaugėsi, kad ilgai brandintas darbas užbaigtas ypač gražiu laiku. „Tebūnie tai lyg savotiška dovana gimnazijai artėjančių Kalėdų proga. Teatneša ši laboratorija džiaugsmą, žinių ir naudą tiek mokiniams, tiek mokytojams, tiek visai bendruomenei“, – džiaugėsi rajono meras.

Gimnazijos direktorė pranešė ir kitą džiugią žinią – gimnazijoje startuoja VILNIUS TECH klasė. Steigiant VILNIUS TECH klases, gilinamos mokinių tiksliųjų ir gamtos mokslų žinios, padedama jiems pasirengti technologinių ir fizinių mokslų krypčių studijoms, mokiniams suteikiama galimybė naudotis VILNIUS TECH mokymo baze, laboratorijomis ir jų įranga.

Gimnazijos ir vidurinės mokyklos kartu su VILNIUS TECH bendradarbiauja informacinių technologijų, fizikos, matematikos, ekonomikos ir verslo pagrindų, chemijos, biologijos bei braižybos mokslų srityse, vykdo bendrus užsiėmimus, atlieka laboratorinius darbus, veda pamokas, konsultacijas.

Vilniaus TECH klasei vadovauja mokyklos chemijos mokytoja Rimutė Valentienė.

„Visi džiaugėmės šios puikios laboratorijos įkūrimu ir dėkojame visiems prisidėjusiems. Žinoma, teorinės žinios yra labai svarbios, bet teorija siejama su praktika. Visgi per praktiką įgyjame daugiau žinių, įgyjame naujų įgūdžių ir potyrių. Aš manau, kad šios laboratorijos įkūrimas paskatins mokinius daugiau užsiimti moksline tiriamąja veikla.
TECH klasės įkūrimas taip pat labai svarbus žingsnis mūsų bendruomenei. Mes gilinsime chemijos, matematikos, fizikos, informatikos, ekonomikos, grafinio dizaino žinias. Jau trečiadienį pirmoji mokinių grupė išvyksta į universitetą ir ten atliksime chemijos bei fizikos praktikos darbus, klausysime dėstytojų paskaitų. Manau, kad šios klasės įkūrimas yra savotiškas galimybių atotrūkio mažinimas tarp mūsų ir didžiųjų miestų mokyklų, kadangi galėsime naudotis universiteto laboratorijomis“, – džiaugėsi R. Valentienė.

Po sveikinimo žodžių rajono meras R. Godeliauskas ir savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis atidengė šiai progai skirtą specialią lentą, žyminčią, kad mokykloje veikia VILNIUS TECH klasė, ir įrengtą prie padalinio pagrindinio įėjimo.

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Smalsutis
2021 15 gruodžio 8:41

Kodėl modernios traukos spintos vamzdis viršuje užsibaigia ties lubomis, neišvestas į lauką? Tokiu atveju ja negalima naudotis?

Užbaigs
Užbaigs
2021 15 gruodžio 9:02
Atsakinėti į  Smalsutis

Greitu metu užbaigtas išvesti

Smalsutis
2021 15 gruodžio 10:57
Atsakinėti į  Užbaigs

Lietuvoje dabar madinga pūsti miglą į akis kaip viskas puiku ir reklamuotis prie nebaigtų produktų.

Rekomenduojami video: