Stovyklautojai pasitelkė ir sumanumą, ir kūrybos gebėjimus. Stovyklos organizatorių nuotr.

Stovyklautojams buvo pasiūlyta įvairiausių veiklų. Jie dirbo kūrybinėse dirbtuvėse: gamino iš medžio, vėrė karoliukus, konstravo robotus, tapė ant vandens. Kiekvieną dieną vaikai leido laiką gamtoje, žaidė žaidimus, ieškojo paslėpto lobio, sportavo, žvejojo.

Stovykloje lankėsi ir svečiai. Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Rokiškio agentūros atstovai vaikams pasakojo apie gamtos puoselėjimą bei saugojimą, mokė žvejoti, o geriausią žvejį apdovanojo. Visuomenės sveikatos biuro atstovė stovyklautojams vedė „protmūšį“, pasakojo apie sveikatą, jos stiprinimą.

Paskutinę stovyklos dieną stovyklautojai vyko į Dusetas. Ten aplankė Sartų regioninio parko lankytojų centro ekspoziciją, skulptūrų parką.

Kita stovykla rajono savivaldybės ir mokinių tėvų lėšomis surengta Salose. Stovyklautojai buvo įsikūrę Salų dvare. Čia vaikai taip pat užsiėmė įvairiomis kūrybinėmis, meninėmis, technologinėmis veiklomis. Per edukacines programas, kurias vedė Turizmo centro edukatoriai, stovyklautojai  išmėgino molio žiedimą, gaminosi iš medžio tarškynę. Vaikai mokėsi dirbti komandomis, bendradarbiauti, gerbti ir pasitikėti vieni kitais. Per vakaro renginius stovyklautojai pasitelkdavo savo sumanumą, vaidybos, kūrybos gebėjimus.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie