blank
Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

„Skatinsime savivaldybes ir mokyklas į kalbų mokymą pasižiūrėti kūrybiškiau, nes pas mus yra labai mažų mokyklų, kur tikrai yra sunku pasamdyti mokytoją pilnam etatui ir galbūt yra sudėtinga visose mokyklose organizuoti kiekvienoje prancūzų ar vokiečių kalbos mokymą. Bet tą galima daryti centralizuotai hibridiniu būdu. Tai čia manome yra galimybė išplėsti užsienio kalbų mokymą“, – ketvirtadienį žurnalistams teigė ministrė.

Ministrė pažymėjo, kad dalis užsienio kalbos pamokų galėtų vykti gyvai, o dalis – nuotoliniu būdu.

„Kalbu apie nuotolinį ugdymą. Galima savivaldybėse organizuoti ugdymą centralizuotu hibridiniu būdu jei taip galima sakyti, kad tam tikra dalis pamokų vyktų nuotoliniu būdu, o tam tikra dalis gyvai“, – aiškino J. Šiugždinienė.

Kiek anksčiau J. Šiugždinienė pažymėjo, kad, siekiant atsisakyti rusų kalbos, kaip antrosios pasirenkamosios kalbos, ketinama plėsti galimybes mokytis kitų kalbų. Vis tik, anot jos, kad šiuo metu šio dalyko mokytojų yra parengta daugiausia, o pasamdyti kitų kalbų pedagogus – sudėtinga.

blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: