Gimnazistai pasisėmė daug žinių ir drąsos, išmoko tikėti tuo, ką daro. (Iš kairės): Žygimantas Sadauskas, Greta Stimburytė, Viltė Vošterytė, Viltė Antanavičiūtė, Kornelija Petronytė ir mokytoja Larisa Tichonova. Pandėlio gimnazijos archyvo nuotr.

Penki Pandėlio gimnazistai rugsėjo pabaigoje dalyvavo stovykloje „Ateities pilietis“, kur turi galimybę pabūti atstovai tik tų mokyklų, kurios laimi „Geriausios ,,eTwinning mokyklos“ konkursą. Gimnazijai atstovavo Žygimantas Sadauskas, Kornelija Petronytė, Greta Stimburytė, Viltė Vošterytė ir Viltė Antanavičiūtė.

Stovykla vyko „TonyResort“ poilsio ir pramogų parke netoli Trakų. Per laiką, praleistą stovykloje, mokiniai gavo naujos patirties, susipažino su naujais draugais, dalyvavo įvairiose veiklose. „Mums buvo didelė garbė dirbti su žurnalistais Karoliu Vyšniausku ir Mindaugu Drigotu, kurių darbai įvertinti tarptautiniuose multimedijos žurnalistikos konkursuose. Žaidėme susipažinimo žaidimus, išmokome priimti svarbius sprendimus ir ieškoti argumentų, nebijoti pasakyti savo nuomonę. Mokėmės kurti multimedijų pasakojimus, sužinojome, kaip, naudojantis socialiniais tinklais, išspręsti aktualias problemas. Karolis ir Mindaugas davė daug patarimų, kaip fotografuoti ir kurti tekstą“, – džiaugėsi G. Stimburytė.

Pasak mokinių, jie pasisėmė daug žinių ir drąsos, išmoko tikėti tuo, ką daro. Juos maloniai nuteikė aplinka ir stovyklos kolektyvas. Stovykloje dalyvavo vaikai iš visos Lietuvos.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: