blank
Asmeninių archyvų nuotr.

Stažuotė Paryžiuje

Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras kartu su Visuomenės sveikatos biuru, Krašto muziejumi, Juozo Keliuočio viešąja biblioteka, Rokiškio baseinu bei asociacija „Veiklus pilietis“ įgyvendina projektą, kuriuo norima stiprinti neformaliojo suaugusiųjų švietimo paslaugų teikėjų vadybines kompetencijas ir lyderystę, siekiama plėsti neformaliojo suaugusiųjų mokymo veiklas, gerinti paslaugų kokybę.

Todėl balandžio 4–9 d. projekto dalyviai – švietimo atstovai, muziejininkai, bibliotekininkai ir kiti neformaliojo ugdymo specialistai – vyko į stažuotę Paryžiuje.

Stebėjo ir įstaigų darbo procesą

„Stažuotės metu dalyviai išklausė lektorės dr. Giedrės Cibulskaitės-Veršinskienės seminarą „Prancūzijos formalioji ir neformaliojo švietimo sistema“ ir susipažino su bendrojo ugdymo programomis, suaugusiųjų švietimu, TAU universitetų veikla, kultūros įstaigų, centrų įsitraukimu į neformalųjį suaugusiųjų švietimą. Aplankė kultūros centrą „Persepolis“, kur teikiamas neformalusis švietimas suaugusiems ir mokiniams, organizuojami įvairūs nemokami kalbų mokymo kursai, „rašytojo“ dirbtuvės ir kt. Taip pat lankėsi pameistrystės centre ir profesiniame licėjuje „Lycee Belliard“, kur diskutavo apie tai, kaip užtikrinti suaugusiųjų profesinio mokymo patrauklumą, lankstumą bei kokybę“, – sakė Švietimo centro metodininkė, projekto vadovė Dalia Valskienė.

Darbo rinkos mokymo centre „Greta“ stažuotės dalyviai išklausė seminarą „Suaugusiųjų lyderystės skatinimas“. „Turėjome galimybę stebėti abiejų įstaigų darbo procesą, su darbų vadovu p. Prudhomme aptarėme bendradarbiavimo su įmonėmis, kuriose dirba stažuotojai, procesą, taip pat galimas mūsų bendradarbiavimo galimybes“, – sakė D.Valskienė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments