blank
Organizatorių nuotr.

Jubiliejinis teatrų festivalis prasidės kovo 5 d. 18 teatrų parodys 22 spektaklius. Organizatorė Birutė Bagdonienė sakė, jog nuo trečiadienio bilietai jau prekyboje ir, išdalijus juos pagal paraiškas, daugiau jų nebėra į Vilniaus keistuolių teatro spektaklį Sauliaus Šaltenio „Riešutų duoną“, režisuotą Aido Giniočio, taip pat rokiškėnai išpirko bilietus į Vilniaus mažojo teatro Žemaitės „Marčią“, režisuotą  Gabrielės Tumėnaitės, Oskaro Koršunovo režisuotas „Pamišėlis“ pagal Nikolajų Gogolį taip pat „ant bangos“ – į papildomą spektaklį belikę vos keli bilietai. „Taigi šie trys spektakliai mušė visus populiarumo rekordus“, – sakė B. Bagdonienė.

B. Bagdonienė taip pat priminė, kad iš Lietuvos kultūros tarybos festivaliui finansuoti skirta 7000 eurų. Kovo mėnesį bus sprendžiama, kiek festivaliui skirs Rokiškio savivaldybė, tačiau yra gautas patikinimas, kad pagrindinė premija didės ir sieks 3 500 eurų.

Be to, pirmą kartą festivalio istorijoje numatytas spektaklis net kūdikiams nuo šešių mėnesių. Tai Klaipėdos jaunimo teatro „Čia aš, čia tu“. Šiemet įsteigta ir jaunojo žiūrovų speciali premija.

 

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
zita
zita
2019 24 vasario 16:42

pritariu p.Zosei..Matomai mažiau darbo..,.viskas “urmu “o kas liko ” dėl Miko”…rinkitės .”?

Zosė
Zosė
2019 21 vasario 12:10

Labai puikus renginys yra šis festivalis, tik būtų pastebėjimas. Nors 5 procentus bilietų nuo kiekvieno spektaklio reikėtų skirti laisvam pardavimui, kad nors šiek tiek gyventojų, kurie neturi galimybės teikti paraiškas gautų bilietus ir į populiariuosius spektaklius, neturėtų būti taip, kad bilietų pardavimas prasidėjo, o bilietai išdalinti su paraiškomis ir jų jau nebėra.