blank
Rokiškio choreografijos mokyklos šokėjų komanda miuzikle įkūnys žalčiukų personažus. Kultūros centro archyvo nuotr.

Pasidžiaugus įspūdingu miuziklu, laukia ne mažiau įspūdingi fejerverkai, o po jų – elektroninės muzikos naktis „Memento“ – rokiškėnai ir miesto svečiai turės progą savajame mieste pasijusti ir pasilinksminti tarsi klube – tokią dieną grįžti namo dar prieš vidurnaktį tiesiog nepriimtina…

Rugsėjo 22-osios, sekmadienio, vidurdienį Krašto muziejaus erdvėse rokiškėnų ir miesto svečių lauks mugė ir atrakcionų parkas, o 13 val. šeimos pieva pražys atrakcionais, edukaciniais užsiėmimais ir konkursais.

Vienas svarbiausių šios pievos akcentų – rekordai, o jų planuojame net du! Pirmajam rokiškėnai ir miesto svečiai kviečiami atsinešti savo augintinius – kiškius ir triušelius narveliuose. Sieksime daugiausiai vienoje vietoje susibūrusių ilgaausių rekordo ir visiems parodysime, kad Rokiškis – tikrai kiškių miestas! Kitam rekordui pasiekti gimtadienio svečius raginame atsinešti pliušinius kiškius. Šiame linksmame „Kiškių mieste“ lauks ne tik įvairios pramogos, interaktyvūs žaidimai, bet ir prizai, kuriuos dovanos prekybos tinklas „Lidl“, „Gimtasis Rokiškis“ ir „Rokiškio sūris“.

Šventė artėja – Jums telieka pasirūpinti šilta apranga ir gera nuotaika.

Audronė TELŠINSKIENĖ

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments