Asociatyvi nuotr.

Mano, kad bus pageidaujančiųjų

Mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ direktorė Romualda Cegelskienė vakar sakė, kad kol kas darbo ritmas nesikeitė, laukiama nurodymų iš rajono savivaldybės atsakingų darbuotojų. „Vaikų priežiūrai karantino laikotarpiu esame pasirengę. Tėvai prašymus leisti atžalas į darželius teiks rajono savivaldybei. Šiandien, pirmadienį, vaikų pas mus dar nėra. Karantino laikotarpiu buvo pateiktas vienas pareiškimas, tačiau paslaugų neprireikė. Šiuo laikotarpiu, kai karantino sąlygos sušvelnintos, manau, bus pageidaujančiųjų“, – vakar sakė direktorė R. Cegelskienė. Darbo su šiais vaikais pradžią reglamentuos savivaldybės administracija. Ar įstaiga yra pasirengusi priimti vaikus saugiai? „Turime įsigiję apsaugos priemonių – vienkartinių kaukių, pirštinių, chalatų, kepurėlių, dezinfekcinio skysčio, bekontaktį termometrą. Parengėme vieną ugdymo grupės patalpą, numatėme galimus darbuotojus, kurie nepriklauso rizikos grupei“, – sakė R. Cegelskienė.

Neturi statistikos

„Dar neturime statistikos, kiek mūsų rajono vaikų norėtų lankyti darželius. Šiuo metu lankančiųjų nėra nė viename darželyje. Žinau tik vieną atvejį, kai tėvai šiomis dienomis kreipėsi į vadovą su pageidavimu leisti atžalą į Juodupės lopšelį-darželį. Iki šiol darželiai turėjo sudaryti sąlygas ugdyti tik medikų vaikus. Vienas norintis buvo, bet vėliau apsigalvojo“, – sakė rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis. Jei gaus pažymas iš Juodupės, kur į darželį tėvai nori leisti vaikus, jos bus svarstomos Ekstremaliųjų situacijų komisijos ir sprendžiama, ar tikrai vaikui reikalingos darželio paslaugos. Kokia ta būtinybė? „Tėvai turi pateikti pažymas iš darbdavių, kad negali dirbti nuotoliniu būdu ir vaikas neserga lėtinėmis ligomis“, – sakė vedėjas. Ar rajono darželiai sugebės užtikrinti saugumą? „Tas priemones savivaldybė suteikia, darbuotojai, kurie priklauso rizikos grupei, nedirba“, – sakė vedėjas. Apie tai, kad darbuotojai bijotų eiti į darbą, jis sakė negirdėjęs.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

3
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Inga 1982Janina Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Janina
Janina

Tai kad labai gera namuose,dabar gi prasidėjo sodai,daržai tai auklėtojos į daržuas juk alga eina.

Inga 1982
Inga 1982

nusišneki tamsta jau geriau dirbt o ne kaip tu tamsta sedi namuos ir stebi per langus kaimynus,ir po to skleidi pletkus

Inga 1982
Inga 1982

Jau geriau eit dirbt negu kaip tamsta tik sedet prie lango kambary ir stebet kaimynus ka jie dirba,ir apie tuos pacius kaimynus pletkus skleist