Gimtasis Rokiškis Aktualijos Būti direktoriumi – pavojinga

Būti direktoriumi – pavojinga

Ar kelis dešimtmečius Rokiškio mokykloms vadovaujantys žmonės ir toliau liks direktoriais, paaiškės metų pabaigoje. Konkursai užimti jų vietas jau skelbiami.

2085
4

„Būti mokyklos direktoriumi šiandien pavojinga. Atlyginimas labai mažai skiriasi nuo mokytojo, atsakomybė didžiulė, terminuotosios sutartys palieka be išmokų, paskolą pasiimti – labai didelės palūkanos. Ne veltui tiek ilgai rajone ieškoma mokyklų vadovų į neužimtas vietas…“ – teigia  direktoriai. Švietimo įstaigų vadovų kadencijas apribojus penkeriems metams, daliai Rokiškio švietimo įstaigų direktorių  po kelių mėnesių teks apsispręsti – ar dalyvauti konkurse dar vienai kadencijai. Nepaisant to, kad dauguma jų vadovauja ne vieną dešimtmetį, jiems vėl teks laikyti testus ir iš naujo stoti prieš komisiją pasitikrinti, ar yra tinkami…

Ar šioms įstaigoms vadovaujantys Romualda Cegelskienė, Vilija Ališauskienė, Donatas Karaliūnas, Jolanta Garunkštienė, Arūnas Skardžius ir Albertas Mikulėnas žada dalyvauti konkursuose?

Skelbia konkursus

Švietimo įstaigų vadovų kadencijos apribojamos penkeriems metams, jų veikla vertinama kasmet, o metų veiklos ataskaitos skelbiamos viešai – tokie nauji, skaidrumą skatinantys pokyčiai mokyklų ir kitų švietimo įstaigų vadovų laukia įsigaliojus Švietimo įstatymo pataisoms.
Rokiškio savivaldybė jau skelbia konkursus užimti direktorių vietas šiose švietimo įstaigose: darželyje-mokykloje „Ąžuoliukas“, Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre, Rokiškio pagrindinėje mokykloje, Pandėlio gimnazijoje, Obelių mokykloje-darželyje, taip pat Choreografijos ir R. Lymano muzikos mokyklose.

Ar šioms įstaigoms vadovaujantys Romualda Cegelskienė, Vilija Ališauskienė, Donatas Karaliūnas, Jolanta Garunkštienė, Arūnas Skardžius ir Albertas Mikulėnas žada dalyvauti konkursuose?

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AlgisZojaMilgaMafija Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Algis
Algis

Reikia daugiau vadovų pakeitimo naujais, nes labai ilgai būna tuose postuose.

Zoja
Zoja

Tikrai nepakeičiamų nėra. Susėda šiltoj vietelėj šimtmečiams ir kirmyja sovietmečio palikuonys, tik remdamiesi europiniu mąstymu. Toks jausmas, kad tik su grabu gali išnešti. Aišku, kad kyla baimė, juk daugiau gali nepasitaikyti tokios geros vietos, aišku nekalbama apie visus. Jaučiu, žemesnio rango personalas lengviau atsikvėptų, jei kai kurios personos į darbo vietas nebūtų perrinktos. Moka gražiai pašnekėti į akis, gražiai parodyti padirbtus darbus, bet niekas nepasigilina, kieno sąskaita, tai vyksta.

Milga
Milga

Už kadencijas!!! Tik, manau, vel i tas pacias šiltas vieteles sulys direktoriukai ir sakysime, kad buvo perriinkti. Visi žinom, kaip čia būna…partijos, pažįstami ir t.t

Mafija
Mafija

Tegul tik spaudžia ir leidžia dirbti vadybininkams. Jų reputacija mums jau aiški.