Asmeninių archyvų nuotr.

Emilė Saulytė

Įstojau į Vytauto Didžiojo universitetą Kaune, ekonomikos studijų programą, kuri ir buvo pirmasis mano pasirinkimas. Seniai mąsčiau apie studijas šiame universitete dėl įvairaus gretutinių studijų pasirinkimo ir galimybių planuoti savo tvarkaraštį bei mokytis skirtingų užsienio kalbų. Kadangi mano konkursinis balas buvo pakankamai aukštas, buvau rami dėl savo apsisprendimo ir daug alternatyvų nesvarsčiau. Jau gyvenu Kaune, paliekant gimtąjį miestą daug sunkumų nekilo, jaučiuosi labai patenkinta savo sprendimu įsikurti būtent čia. Šis naujas gyvenimo etapas ir galimybės džiugina. Ateityje save matau dirbančią finansų sektoriuje, tačiau planai gali keistis. Norėčiau turėti ir savo verslą, tikriausiai susijusį su investicijomis.

Gustė Mickytė

Pavyko įstoti ten, kur ir norėjau. Tai Kauno technologijų universitetas (KTU), mechanikos inžinerija. Svarsčiau apie šias studijas ir Vilniaus Gedimino technikos universitete ar Sporto universitete, bet paskutiniais mėnesiais KTU pasirodė daug geresnis variantas.

Žengti šį naują gyvenimo žingsnį – šiek tiek baisu. Visur daug nežinomybės, per tiek metų nusistovėjusi tvarka ir ramybė dingsta, naujas miestas, nauja aplinka, žmonės – visa tai suteikia daug nerimo, bet kartu yra be galo įdomu, smalsu. Norėčiau ateityje daryti tai, kas man patinka, ir turėti galimybę mokytis bei sportuoti. Didelių tikslų dar neturiu, vienas iš pagrindinių ir svarbiausių – sportuoti ir daugiau laiko investuoti į save.

Vilius Mikeliūnas

Įstojau į Vilniaus universitetą, genetikos krypties studijas. Tai buvo mano antrasis pasirinkimas, tačiau tikrai nesu nusivylęs, kad kvietimą studijuoti gavau būtent čia. Dvyliktoje klasėje vis dar nežinojau kur stoti. Mokslo metais pradėjo patikti biologija, todėl daugelis pasirinkimų buvo susiję su ja. Genetika domino tuo, kad studijų programoje yra biologijos, chemijos bei daug mokslinių, laboratorinių darbų.

Mintys apie naują, gerokai didesnį miestą ir savarankišką gyvenimą kelia nerimą ir gerąja, ir blogąja prasme. Norisi pagaliau palikti Rokiškį, patirti didelio miesto gyvenimą, tapti savarankiškam, tačiau tai yra visiškai kitoks gyvenimo etapas, kupinas nežinomybių bei sunkumų. Ateityje save matau gyvenantį Vilniuje ar bet kuriame didesniame mieste bei dirbantį savo srityje, o pagrindines tikslas tai turbūt sėkmingai pabaigti studijas.

Karina Jokubaitytė

Pavyko įstoti kur norėjau. Pastaruosius pora metų mane itin žavėjo policijos pareigūno profesija, tad sugalvojau pabandyti – įstojau į Lietuvos policijos mokyklą. Jei būtų nepavykę, galvojau apie kosmetologės profesiją.

Kai pagalvoji, kad teks pradėti naują gyvenimo etapą, apima keistas jausmas. Yra šiek tiek ir streso, visgi visą gyvenimą gyvenau Rokiškyje ir į kitą miestą išvažiuoti bus sunku, kol apsiprasi, susipažinsi su naujais žmonėmis.

Ateityje save matau policijoje, tikiuosi, niekas nepasikeis ir sėkmingai pavyks kilti karjeros laiptais.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: